Hoe kon je !!!

43 reacties · pagina 2 van 2

Dobber †

20 november 2012, 18:46

" Idem. Al meerdere keren gelezen, ook die van de straathond die aangereden werd.

Maar soms ben ik er even klaar mee. Geen zin in. Want die dingen komen vaak 6 keer per jaar langs op het forum.  O-) "
Inderdaad, dit verhaal zijn we al zo vaak tegengekomen hier en het blijft maar komen. Best irritant zeg maar O-). De eerste keer raakt het me nog maar nu wekt het alleen maar erg veel irritatie ben ik bang.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe kon je !!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Wat een vreselijk verhaal, maar helaas wel een verhaal wat vaak op waarheid berust.
De mensen hier op het honden forum doen juist allemaal reuze hun best als er iets met hun hond aan de hand is om ze te helpen om weer beter te worden.
En als het dan niet meer lukt om je dier te redden dan is iedereen echt verschrikkelijk verdrietig, wat ook heel normaal is.
Dan lees je zo'n verhaal en kun je er met je verstand niet bij dat er mensen bestaan die zo met hun dieren omgaan. :'(

bibiane

20 november 2012, 19:39

dit heb ik ook al eerder gelezen en erbij veel tranen gelaten,daarom heb ik het niet verder gelezen,ben er daarna overstuur van
maar het is jammergenoeg de waarheid

bugatti02

21 november 2012, 20:13

Ik heb dit verhaal nog nooit gelezen, ik ben er stuk van! De manier van vertellen, vanuit het oogpunt van het hondje, heeft me diep geraakt. 

Mijn hond is echt mijn "derde kind", en na het in laten slapen van mijn hond Charlie, in juli van dit jaar, dacht ik er nooit meer bovenop te komen. 
Onze keuze om weer een pup te nemen hebben we niet lichtvaardig genomen, maar wel met een reden...onze hond is een therapie! We hebben een gezin met autisten, adhd-ers en depressievelingen, en onze hond zorgt beter voor ons dan wie ook. Zonder hond (en ook de katten) is ons leven stuurloos, incompleet en leeg!
Groetjes, Jeannette

Cynthia

25 april 2013, 14:22

Als ik kijk naar hoeveel honden dit forum bijvoorbeeld helpt, ben ik zo blij dat forums als deze bestaan. :-D Alleen asiels die hun honden laten inslapen omschrijven als de goeien? Ugh... die zijn geen haar beter dan mensen die hun dieren dumpen. Zou ik meer een doodshuis of slachthuis noemen dan een asiel. Deze bijvoorbeeld: 
http://www.human-health-and-animal-ethics.com/images/animal-shelter-kill-day.jpg

Naar mijn mening moet je geen asiel opstarten als je de dieren toch niet kan helpen of er geen ruimte/geld voor hebt >_<

Greta en Diaz

25 april 2013, 14:36

Wat goed verwoord door de auteur.
Het raakt je zo, even in tranen met Diaz geknuffeld.

Milo

28 april 2013, 20:27

Echt om de tranen in je ogen te krijgen en jammergenoeg in vele gevallen de waarheid :'(

Wij rijden morgen ook naar het asiel met Milo, maar het zal zijn laatste rit niet zijn, want mss keren we terug met 2 honden op de achterbank! :-D

Greta en Diaz

29 april 2013, 16:29

Ah, wat een leuk nieuws!
Hopelijk zit er een vriend(je) voor Milo bij daar.
;-)

Chloe (gast)

19 mei 2013, 21:09

Zo zielig :'( Keel voelt raar aan, door het wegslikken van mijn tranen. 

Het deed me denken aan een krantenartikel:

In een dierenasiel in de Amerikaanse staat Alabama is een hond levend uit een gaskamer ontsnapt waarin hij samen met zeventien andere soortgenoten was gestopt. Toen een medewerker van het asiel de deur opende om de kadavers op te ruimen, stapte de beagle Daniel kwispelstaartend naar buiten.

Eleventh Hour Rescue, een dierenasiel uit New Jersey dat "hopeloze gevallen" opvangt, hoorde van de mirakelhond en besloot hem een tweede leven te geven. "Het is een misvatting dat enkel agressieve honden worden vergast", zegt een woordvoerder van het asiel. "Ze vergassen ook honden als Daniel, die een goede hond is en die nog vol leven zit."

Hoe het komt dat de beagle de gaskamer overleefde, weten ze bij Eleventh Hour Rescue ook niet. "Misschien heeft hij zijn hoofd boven de koolstofmonoxide, dat zwaarder is dan zuurstof, kunnen houden." 

Anny en Lance

19 mei 2013, 21:13

Ik denk dat wij dit tekstje allemaal kennen. Sorry ik lees dat niet meer. Ik vind zoiets gewoon sensatie, want diegenen die honden droppen in asiel, die lezen zulke emotionele teksten niet. Wij wél en wat baat het ? 
Dit is mijn mening en daarom kijk ik ook nooit naar gruwelijke filmkes. Ik weet wat ik waard ben en wil niet nodeloos triest worden.

Saskia

20 mei 2013, 11:16

Dat is de reden waarom ik een huis heb gekocht, geen verhuurder die een hond in zijn woning wou, en Tinka terug sturen naar het asiel of weg doen naar een ander kon ik niet.
Zij heeft me door moeilijke tijden gesleept, dan mag ik toch zeker wat terug geven?

Petra

20 mei 2013, 16:20

Slik. Ik kende hem dus nog niet.
Zit hier te snotteren achter de comp.
Als ik dan kijk naar onze eigen Taar.
Kijk regelmatig Animal planet. Dan wordt je letterlijk met je neus op de feiten gedrukt wat mensen met dieren kunnen doen.
Arm dier.

?

20 mei 2013, 23:43

Als je de mensen leert kennen, ga je van de dieren houden...bah jammer genoeg bestaan er van die etterbakken... Bah bah bah

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe kon je !!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^