dit is een oud topic uit 2012 en gaat daarom op slot.
wil je meepraten over lotgering… het meer recente topic is:
http://www.hondenpage.com/hondenforum/166185/lotgering-goed-of-slecht?.php
dit is een oud topic uit 2012 en gaat daarom op slot.
wil je meepraten over lotgering… het meer recente topic is:
http://www.hondenpage.com/hondenforum/166185/lotgering-goed-of-slecht?.php
Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

ziet er mooi roze uit van binnen, en van buiten ook, mooi glanzend met mooi schoon oog. niet binnen geven, lekker buiten, en na afloop wel je hond schoon maken, anders ruikt je hond uuuuh stinkt.
goedkoper dan bij de viskraam. en als je twee honden hebt, kleine honden, dan delen, ieder de helft. gezonde traktatie en weer een mooie aanvulling op de voeding van je hond, zalm is een vette vissoort, je hond wordt er niet dik van, maar juist goed voor vacht alles.
wil je toch vis geven ? , wat dacht je van de zalmkoppen apart bestellen bij lotgering, zijn erg groot, laten ontdooien en geef ze maar, vele honden zijn er dol op.
niet dol erop ? vis een keer in de week is een gezonde aanvulling op het voer van je hond, ga dan eens naar de markt , verse vis, en vraag eens een filevis, rauw... mee naar huis nemen en geven, hier is er een die bijna het papier uit mijn handen grist. een gezonde traktatie en aanvulling op de voeding.
Hier ook momenteel weer Lotgering, tevreden over hoe het nu verpakt is, de vis variant geef ik niet, maar de totaalvoer, wildmix, lam/eend ziet er allemaal prima uit en kwam netjes diep gevroren binnen.
Vorige week nog een lading goed bevroren Lotgering binnen gekregen, alles zag er perfect rood uit en netjes verpakt. Geen stank te ruiken. Hele vriezer zit weer vol en beide honden smullen er van, die willen niets anders meer.
vis en pens bij elkaar, ik vind pens altijd wel naar kak ruiken. Brian, de samenstelling had je op hun website van te voren kunnen opzoeken.
en misschien verstandige geweest om eerst het bij een verkooppunt te halen en eens te bekijken of je hond het lekker vind.
de geur, pens vis ? als dat bij elkaar zit, en als je wild misschien besteld heeft, dat heeft ook een sterke geur. er zijn vele honden die de smaak wild in het geheel niet blieven.
Voor het eerst Lotgering besteld en het vlees is op alle fronten een heel stuk minder dan wat onze hond hiervoor heeft gekregen ( Tinlo ). Afwachten hoe de hond het hierop gaat doen natuurlijk maar de geur , samenstelling , versheid en vooral de smaak van de hond laat veel ten wensen over tegenover Tinlo.
2 week geleden net weer 2 kratten lotgering gekregen, woon in de kop van Groningen maar het was goed bevroren. De nieuwe verpakking vind ik goed maar doe het altijd nog in diepvries zakken om eventuele geuren uit de vriezer te houden en ook tijdens het ontdooien vind ik dat schoner en minder ruikend in de schuur. Dat het vlees ruikt is normaal maar heb hier geen last van overdreven vieze geuren ofzo.
Deze lading ziet er goed uit, na het ontdooien zit er vleesvocht bij, gewoon helemaal goed. Oh ja ik had 2 verschillende kratten en op beide zat 1 sticker met de naam van het vlees.
Mijn hond doet het er heel goed op.
Ik ben een fervent lotgering gebruiker, heb 3 Duitse herders die niets anders te eten krijgen. Ze zien er fantastisch uit en zijn kerngezond. Als je vuile pens bij een keurslager stinkt het ook, vis bij de visboer stinkt ook.mijn honden krijgen ook af en toe een verse kluif, deze laten ze ook een paar uur liggen voordat ze er aan beginnen. Honden zijn anders dan mensen hoe meer het stinkt hoe lekkerder zij het vinden en kleur zien ze niet dus dat maakt ook niet uit. Hebben jullie wel eens aan droge brokken geroken, dat is ook niet erg fris.
Kortom zijn wij erg tevreden met de kleur en geur.
Groet John, Maan, Farina, yancka en Prince.
Als een andere producent toch zo zo klooien met zijn product, kon ie zijn deuren sluiten en zou hele forums op zich af krijgen.
lotgering klooit maar wat aan , bedorven , ver overrijp vlees, percentages waar je vraagtekens bij mag zetten, vlees wat je je hond normaal niet zou geven, maar vanwege de prijs zijn er weinige die klagen.
probeer voor dat geld eens een behoorlijk stukje spiervlees te krijgen of iets anders bij een slachthuis.
nou dat lukt zowat niet, maar Lotgering wel???, dan moet het ook nog vermalen worden en verpakt worden , kost ook een boel.
Zo gek is de prijs/kwaliteit verhouding niet hoor bij een hoop merken.
Vandaag weer een nieuwe lading gekregen. Met de nieuwe verpakking, die ik veel beter vind! Het sluit veel beter en er staat op wat voor soort vlees erin zit. Bij mij waren de KVV pakketjes stijf bevroren, maar de BARF spullen waren sommige dingen al wel aan het ontdooien.
Ik ben altijd tevreden geweest. Alleen ga ik nu over op BarfMenu, mede omdat ik dat zelf ga verkopen 
Ik vind juist de nieuwe verpakking veel fijner, wij halen de verpakking er namelijk al af als het nog bevroren is omdat het plastic anders zo vies is (met nieuwe en oude verpakking). Deze kun je er heel makkelijk afhalen als het nog bevroren is, met die ander lukte dat niet altijd.
Ik ben ook geen fan van de nieuwe verpakking, maarja..ik heb het er maar mee te doen. De prijs is ernaar dus...
Ik ga dus echt geen 60 kilo per maand kopen van carnibest ofzo, want daar doen ze het niet goed op en het kost mij zo'n 240 euro per maand. Het kost me nu zo'n 85 euro per maand en ze doen het er erg goed op. Dan neem ik die sputters wel voor lief...
@Kaatjekoek; volgens mij komen wij elkaar weleens tegen op de hei...
Wij zijn wel erg tevreden klanten. De honden zijn er gek op!!! Ja het vlees ruikt niet echt lekker maar het stinkt ook niet. Wij geven altijd lam/rijst of lam/eend. Op de lam/rijst doen onze honden het het beste.
De nieuwe verpakkingen vind ik niet erg fijn... maar voor de rest heb ik prima ervaringen met lotgering!
Voorheen hebben we carnibest gegeven, dit is 2 x zo duur en er zit zoveel water bij dat onze honden 2x de hoeveelheid moesten krijgen dan nu van Lotgering.
Wij kregen laatst voor het eerst vis, eens proberen dacht ik maar het was gelijk de laatste keer...wat een meur, het ziet er groen uit bah.
Het is mis gegaan met de bestelling want we hadden een halve krat vlees/vis en een hele vlees/pens. Dit is andersom gegaan waardoor we nu met veel te veel vis zitten wat ze niet elke dag mogen hebben wegens de afbraak van een bepaalt vitamine door vis... Dus ook maar weer smuldier ingeslagen.
Ook vind ik de verpakking helemaal niks, als je zo'n gesealed zakje opentrekt zitten de sputters overal. Ook ben ik zeer ontevreden over de lamsribben de laatste tijd. Een klein botje met een hele lap vet erop, bah!
zo moest ik even kwijt
(voornamelijk dan voor als je verder van ze afwoont. als ze 's ochtends om 7 uur (bijvoorbeeld) vertrekken en pas om 14.00 uur bij de klant zijn...is echt te lang buiten de vriezer naar mijn mening).
Heeft niemand ooit eens aan Lotgering gevraagd waarom ze bezorgen zonder vrieswagens? Ik vind dat persoonlijk toch wel erg kwalijk.
Vandaag ook weer pens gehad van dezelfde lichting als TS maar geen overdreven stank gehad.
De vorige keer hadden wij totaalpens ipv de normale, toen vertelde hij ook dat het vlees wat voor de honden word gebruikt soms nog even daar is voor het word verwerkt, dat voor de katten werd wel gelijk verwerkt. Toen zei hij ook dat het honden niet zoveel uitmaakt of er wat meer geur aanzat.
Tot nu toe ben ik wel tevreden over het vlees, wel hebben ze 2 van de 3x verkeerd geleverd. Deze keer zijn ze alleen 2kg nekken vergeten maar het is wel slordig en wij moeten nu iets anders bestellen voor het zelf samenstellen.
Ik was ooit bij een kennis die pens had liggen om te verdelen, had ze net vers gehaald en ik gaf toen aan dat het helemaal niet zo stonk...ik weet nog dat ze toen aangaf dat verse vuile pens niet hoorde te stinken en dat dat pas gaat stinken als je er langer over doet om het te verwerken.
Geen idee of dat helemaal klopt, maar mijn neus vertelde me dat het waar moest zijn.
Ja, de pens van Kiezebrink ruikt naar pens. Goed te doen, ook om het te portioneren. Even handen wassen en klaar. Ook makkelijk in de koelkast te ontdooien zonder nare geurtjes. Tja, het ruikt naar pens, maar tenzij je zelf al misselijk bent is het goed te doen.
Ik heb pens van kiezenbrink onlangs besteld, en het stinkt niet...
Hey buurtgenoot! 
Ook ik geef Lotgering, 2 weken terug nieuwe levering gehad, ook in nieuwe verpakking (geen pens, wat dat meurt me sowieso te erg).
Bij mij stonk het ook, maar ik gaf de levertijd de schuld. Kwamen pas rond 14u, ze rijden ongekoeld, dus het was al wat ontdooit.
Ik heb niet geklaagd verder, de stank is er na volledige ontdooien niet trouwens. Maar dan komt het ook uit de koelkast.
Mijn vis/ vleesmengsel is ook wat bruin/grijzig, maar dat kan door de vissoort komen. De honden hebben er geen probleem mee verder.
Groetjes!
Ik ben er vrij zeker van dat in ieder geval de pens en de lebmaag worden gebruikt. Waarschijnlijk de net en boekmaag ook hoor... Koeien verteren (bijna) al hun voedsel in hun magen, dus dat het een beetje naar stront ruikt is niet zo heel vreemd..
Je kunt niet meer reageren op deze vraag.