puppys kruising

11 reacties

Kevin Van Nueten (gast)

15 januari 2012, 16:04

Hoi wij hebben een nestje puppy,s kruising am staff (vader) en rothweiler x boxer (moeder), het was niet de bedoeling om te fokken maar nu de puppys er zijn zoeken we een goede thuis voor hen. Ze zijn vandaag 10 weken geworden en geraken er bijna niet vanaf. Ik heb geen zin om ze in asiel te stoppen maar zie bijna geen ander oplossing meer. Ik ben ze zelf al aan het socialiceren van week 8. is er iemand die me kan helpen met raad.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppys kruising" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Cabasjagoedgekeurde fokker

15 januari 2012, 16:59

Waarom heb je de pups dan in godsnaam laten komen??
Nou ik hoop het beste voof je pups.
En het asiel!!! Dat zou wel belachelijk zijn.
Jij kiest er voor dat die pups op de wereld komen.
Neem dan ook je verantwoording!!!
De pups hebben er niet voor gekozen om geboren te worden dus waarom dan in godsnaam het asiel!!

silke & woody

15 januari 2012, 17:02

als je in belgie woont zet ze dan op
2dehands.be
of
kapaza.be

hondenpage is niet de bedoeling om u puppy's te verkopen O-)

.

15 januari 2012, 17:14

advertentie op markplaats zetten, asiel vindt ik note done sorry hoor, je wist toch dat je teef zwanger was, dus had eerder ingegrepen of had eerder actie ondernomen om baasjes te zoeken voor deze pups.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

15 januari 2012, 17:22

FOKKEN

Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven over dekking, dracht en hun nestje pups.

Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren, uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen, goede leefomgeving voor moeder en pups, en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.

Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.

Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.

Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen. Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppys kruising" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^