Kayla (Dobberman)

45 reacties · pagina 2 van 2

J&S

gewijzigd 13 januari 2012, 21:11

Dit is toch niet een hond die ter adoptie wordt aangeboden? Misschien heeft dierenhulp zonder grenzen wel een foto gepikt... ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kayla (Dobberman)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ginger

13 januari 2012, 21:11

@ Carine en Kiara

Haha dit was echt super toevallig!
Gister zat ik foto's te bekijken van Dobers op google, toen liet ik mijn moeder deze foto nog zien.. Ik nog: kijk ma deze is lief hè!!

Opeens zie ik vandaag ?dezelfde? dober voorbij komen op hondenpage, dus ik later gelijk weer kijken op google of die hetzelfde was, toen ging er een lichtje branden O-)

Carine en haar meisjes

13 januari 2012, 21:16

@ ginger

goed gedaan,en toeval bestaat niet :-D

de naam dobermann was al slecht gespeld, daar kreeg ik het al van,

ben trots op jou

corrie koopman

13 januari 2012, 21:20

Het is zeker een mooie hond.

Ik heb op de f 5 gedrukt bedankt.

Ali & Rocky

13 januari 2012, 21:26

Ik vind het een prachtige hond.
Vind het wel nog wennen de hond met lange oren en staart Te zien heb ze altijd qua uiterlijk anders geweten.
Blijven mooie en heel intelligente honden!

Liz

13 januari 2012, 23:48

Oops en weg is ze! Zou die Mechelse herder foto ook via Google te vinden? O-) ;-)

Jessie en Eli

13 januari 2012, 23:54

Mooie hond al komt ze van Google...

Vindt gecoupeerde oren de hond wel dreigender doen lijken, hangende oren maakt de uitdrukking wel schattiger.

Ginger

14 januari 2012, 01:38

Vond het al een beetje een apart verhaal van de mechelse herder die zijn hok niet uit wilde maar goed, dacht dat het aan mij lag :-)

Toen schreef ze dobberman ipv Doberman (als bezitter van een ras schrijf je de naam waarschijnlijk wel goed)

En vervolgens spot ik de hond op de foto wederom op google.

Whahaahha ik lig hier dubbel!! :-D

Eefje • Yuna

14 januari 2012, 08:49

Nou ginger dat is echt niet altijd het geval ;-) ik zie hier eel eens fokkers die berne zenen of sjiwaawa aanbieden ;-)

Isha

14 januari 2012, 10:25

Of Citsu/ Chitsu/ Chitzu = Shih Tzu
Berna Sena/ Berne Senner = Berner Sennen
Malteeuws Leeuwtje/ Malteels Leeuwtje/ Maltelser = Maltezer
Dobberman heb ik hier ook wel eerder voorbij zien komen trouwens..

Idd heel irritant als mensen (zonder reden) de naam van hun eigen ras verkeerd schrijft en/ of uitspreekt!!

Eefje • Yuna

14 januari 2012, 10:32

Ja het is hilarisch ;-) , maar eigenlijk wel een slechte zaak dat zulke mensen hun rassen eigen rassen niet eens kunnen benoemen.

Isha

14 januari 2012, 10:36

Ja vind ik ook hoor!

Nou heb ik ook even moeten trainen op Chihuahua hoor maar het gaat nu in 1 keer goed!
Whahaha!! :-D ;-)

S&F.

14 januari 2012, 11:59

Welke eigen rassen Eefje? Hier was niets van niemand haha O-)

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

14 januari 2012, 12:02

Dit topic gaat op slot, ts heeft ook inmiddels haar/zijn profiel verwijderd

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kayla (Dobberman)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^