HondenPage baasje Hugo
Reputatie, berichten en online status
Hugo heeft 1002
ontvangen.
Berichten en online status
Hugo was voor het laatst online 1 maanden, 1 dagen, 9 uur, 8 minuten, 44 seconden geleden
De laatste reacties in het hondenforum
hoe oud is je hond?
Iemand uit Brabant
nieuwe leden stel je even in dit topic je eigen voor wie je bent en over je hond
Hondenrassen met foto
duitse dog
wie woont er allemaal in noord-brabant?
Heerlijke wandeling, geweldig einde! NOT
Wat is het raarste commentaar dat jullie ooit kregen tijdens een wandeling?
Kunstmatige inseminatie. Gebeurt dat vaak?
Als jouw hond word aangevallen door een andere hond..
Honden van Hugo
Marco
2 november 2008
Bouvier
Vrienden van Hugo
Favoriete links
KMSH Bouvier des Ardennes -
Omdat het ras op deze site niet in de lijst van rassen voorkomt een kleine omschrijving van het ras.
F.C.I. Standaard -
F.C.I. Standaard Bouvier des Ardennes
Verhalen van Hugo in het Dogboek
Marco's verhaal
Hallo allemaal,
Zo nu weten jullie hoe de eerste anderhalf jaar van mijn leventje is gelopen.
Wedstrijdfoto's
Over Hugo
Hallo,
Ik (Hugo) en mijn vrouw (Santana) zijn de trotse bezitters van een Bouvier Des Ardennes. Wat je zoal niet op marktplaats tegen komt.
Wij wonen in een oud wijkje in Eindhoven.
In het dagelijkse leven werkt mijn vrouw als Customer Support Medewerker voor de Duitse markt van Honeywell. Ik ben al geruime tijd actief in de partijen handel en momenteel draai ik voor iemand een winkel in Tilburg.
Wanneer wij niet thuis zijn heeft Marco de gehele beneden verdieping van het huis en een ren van iets meer dan 100M2 (gewoon de hele tuin dus) tot zijn beschikking. Maar wanneer het mogelijk is om onze jongen mee te nemen dan gaat hij met ons mee. Hij doet dan ook niks liever als daar gaan waar de baasjes gaan.
Vroeger had mijn moeder een trimsalon aan huis. Zelf hadden wij altijd Vlaamse Bouviers (Sonja & Duko). Ben dus opgegroeid met een aardig dagelijks portie honden om mij heen.
Mijn vrouw heeft in haar jongste jeugd helaas (voor haar) geen hond gehad, dit ivm met het vele verhuizen vanwegen haar vaders werk. Toen zij eenmaal een eigen stekje had gevonden heeft zij ook een hond genomen, dit was een kruising Ierse Wolfshond (Balou).
We wisten van elkaar dat de wens voor een hond er al tijden bij beiden inzat.Zodra we een huis en tuin hadden die ons (in onze ogen) de mogelijkheid gaf om verantwoord een hond te hebben, zijn we dus echt actief gaan zoeken naar een nieuw lid van de familie. Na enig zoek werk kwamen we dus Marco tegen op Marktplaats. Hij kon niet meer gehouden worden ivm een scheiding. Na enig zoek werk op het ras hebben wij de oorspronkelijke fokker kunnen achterhalen. Zo zijn wij er dus ook achter gekomen dat er zeker geen spraken was van een scheiding. Marco'tje heeft waarschijnlijk de eerste anderhalf jaar van zijn leven enkel de binnen kant van een kennel gezien en als hij er uit kwam was dat om beveiligings training te krijgen. (wat zeker voor dit ras veel te vroeg is, qua leeftijd) Onze marco was daarom heel erg angstig en dus niks gewend. Hij reageerde op voor hem vreemde dingen met vlucht gedrag. Niet leuk om te zien, maar heb ik liever als agressie. Inmiddels zijn we al weer een tijdje verder en gaat het al stukken beter met hem en hij maakt elke dag weer nieuwe vorderingen.
We zijn nog niet waar we voor ons gevoel wezen moeten met Marco, maar we hebben veel geduld en liefde voor hem. Dus met 2 personen en 3 katten sterk gaan we gewoon door met onze vriend.
Honden Foto's
Hugo heeft de volgende fotoalbums op de Honden Page: Ff lekker stoeien, Familie album
Clubs
Hugo is nog geen lid van een club.

























