Zwitserse Witte Herdershond pups

happywhitedogs·Alphen aan den rijn·bijgewerkt jun 2013
Deze pups hebben allemaal een baasje. De advertentie blijft staan, zodat je ziet wie de Zwitserse Witte Herdershond fokt.
Pups van happywhitedogs Foto 2 van de pups Foto 3 van de pups Foto 4 van de pups Foto 5 van de pups Foto 6 van de pups

Over het nestje

bonita en snowy zijn 16-03-2013 trotse ouders geworden van 7 pups 2 reutjes en 5 teefjes.
er is nog 1 teefje beschikbaar

Wij zijn fokker van het ras Zwitserse Witte Herder pups.
Alle onze nestjes die wij fokken zijn altijd mét stamboom. En van goedgekeurde, gezonde ouders!
Het fokken van pups doen wij bewust kleinschalig zodat elke Witte Herder pup en ook onze andere witjes, volop alle aandacht krijgen waar ze recht op hebben.
Wij fokken met inmiddels veel deskundigheid dankzij andere top fokkers, en natuurlijk met heel veel plezier en liefde. Dat kunt u wellicht zien op onze website en op de vele foto's en filmpjes.
Onze kennel naam happywhitedogs staat officieel geregistreerd , en is erkend door, de "Raad van Beheer Nederland" (de Nederlandse Kennelclub).
Wij fokken uiteraard volgens de regels van de FCI Kennel Club. Onze pups en honden verblijven niet in een kennel maar leven gewoon bij ons in huis!
U kunt altijd vrijblijvend komen kijken bij onze witte kanjers, wel graag even bellen voor een afspraak, zodat u niet voor een gesloten deur komt te staan.
Heeft u vragen op het gebied van de Zwitserse Witte Herder , mag u ons benaderen.
Witte Herders willen het liefst steeds in gezelschap van de baas en het gezin zijn, ze gaan een heel hechte relatie aan met de mens.
Onze pups worden in de huiskamer geboren en krijgen naast veel rust een optimale socialisatie.
Wij wonen in een woonwijk waardoor de puppy’s al jong kennis maken met veel verschillende geluiden.
De iets oudere pups (vanaf 3 weken) lopen gewoon bij onze andere witjes vrij tuin rond, wat hun ontwikkeling en intelligentie zeer ten goede komt!

Bedenk goed; je kunt maar één keer een goede basis leggen, ook bij de Zwitserse Witte Herder, en hier doen wij en onze witjes alles voor!

Voor onze pups is alleen "het Beste" goed genoeg! Dus blijven de honden continu blaffen
Verkopen wij geen pup aan die gene, die op dat moment voor een pup komt kijken.

Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Tests van de ouders

Volgens de fokker gedaan. Vraag altijd om de uitslagen; een goede fokker laat ze graag zien.
EDHDMDR1

Het fokbeleid

De vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

odakota of white energie is reu van 2 jaar en bonita is de teef van 3 jaar

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

de ouders zijn getest op HD en zijn HD vrij en zijn ED vrij mdr1 vrij.
en MDR1 getest en allebei MDR1 vrij.
en

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

op gezondheid zoals hartslag oren of de ballen zijn ingedaald ze krijgen een pup enting met 6 weken

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

8 weken omdat ze dan goeie optimale socialisatie
mee krijgen van hun moeder en de andere honden.

Hoeveel nestjes per jaar?

minimaal 1 nest per jaar

Waar groeien de pups op?

in huis , En in onze tuin

Klopt er iets niet aan deze advertentie? Meld het de moderators
^