Zoeken:

Login

Je bent niet ingelogd

Naam:

Wachtwoord:

Forum inrichting werpkist

HondenForum > Pup aanschaffen > inrichting werpkist

Christ

Eind augustus hopen we een leuk nestje pointerpups te mogen verwelkomen. Uiteindelijk heb ik al een werpkist in elkaar getimmerd maar vroeg ik me nog af wat we best gebruiken als bodembedekking tijdens de geboorte van de pups en de dagen daarna.
Veel krantenpapier hoor ik overal maar je kan toch niet enkel dit gebruiken?

groetjes
Christ

Geplaats op 09 juli om 20:15 [rating: 0/0]

Iris 2 doggies

gebruik een paar oude handdoeken, je kan ook van die onderleggers voor bedplassen gebruiken.

Geplaats op 10 juli om 18:00 [rating: 0/0] [geef jouw mening]

Jenni 2 doggies

Tijdens de bevalling zelf gebruiken we wegwerp-onderleggers (voor bedplassen) Daarmee vang je ook mooi het bloed en nageboorte op.

En de eerste weken liggen onze pups in de werpkist met een laagje kranten en daaroverheen een Borgdeken, neemt veel vocht op. En snel droog na het uitwassen. Je zou ook een Fleece-deken kunnen gebruiken. En daaroverheen een katoenen laken. Het laken moet je regelmatig verschonen, de Borg/Fleece minimaal 1 x per dag.
En de kranten natuurlijk ook regelmatig vervangen.

Succes!!

Geplaats op 10 juli om 18:01 [rating: 0/0] [geef jouw mening]

Cindy 2 doggies

Ik gebruik katoenen boxkleden,
Een onderleggers.

Geplaats op 10 juli om 18:02 [rating: 0/0] [geef jouw mening]

Christ

Dank voor jullie tips.
Als ik het goed voorheb heb je best een ruim aantal van die dingen voorhanden, om regelmatig te verversen.
Ik had ooit vanuit Engeland een "groen vetbed" of zoiets meegenomen. Ik denk dat kleine pups daar graag op liggen.
Heeft iemand daar ervaring mee?

groetjes

Geplaats op 10 juli om 18:07 [rating: 0/0] [geef jouw mening]

fabienne 3 doggies

wij gebruiken als onderlaag eerst kranten met daar overheen inderdaad een 'vetbed' of drybed zoals het ook weleens wordt genoemd... We verversen dit uiteraard regelmatig en omdat dit in de machine kan is het wel zo handig natuurlijk... Daarnaast worden de plasjes geabsorbeerd waardoor de pups zo goed als droog blijven/Natuurlijk moeten zowel de kranten als het vetbed regelmatig worden vervangen maar wij vinden het een heel makkelijk en hygienische manier ....Het ligt ook lekker zacht en verschuift niet zo makkelijk zeker als je er neemt met een antislip onderlaag.. Veel succes ! groetjes Fabke

Geplaats op 10 juli om 20:13 [rating: 0/0] [geef jouw mening]

marleen 3 doggies

Hoi Christ,

Wij hebben hier een picknick deken van de kruidvat dubbel erin liggen, de plastic onderlaag houd de warmte vast en daaroverheen een 4 maal opgevouwen flanellen laken dat ik iedere dag was en droog (heb er 2, dus het ene erop, het andere in de was).
Gaat goed!!

Gr. Marleen.

Geplaats op 10 juli om 20:59 [rating: 0/0] [geef jouw mening]