Je kunt zelf iets toevoegen in de encyclopedie

Zoeken:

Login

Je bent niet ingelogd

Naam:

Wachtwoord:

Opties

- reageer

Hondenforum Topic: Eigenwijs of ongehoorzaam ik weet geen raad meer

San (gast)

hallo

ik heb een golden retriever teef van 3 jaar oud. ze is erg braaf maar heeft een heeeeel grote irritatie voor mij. als ik haar los laat op een veld of in het bos en onder het wandelen rent zij zover weg tot ik haar niet meer kan zien roepen heeft geen zin. of ik nu heel vrolijk doe of niet maakt niks uit.
ook heb ik geprobeerd snoepjes tot en met grote botten werkt niet.
en haar favo speeltje een week weg gelegd en mee genomen.

het enige waar ze aandacht voor heeft is zo hard mogelijk weg rennen. ze komt wel terug maar pas wanneer zij zin heeft. en dat is nu niet echt de bedoeling. ook straf ik haar niet asl ze dit doet omdat ik bang ben dat ze dan helemaal!! niet meer komt

tips zijn welkom ik ben ten einde raad
geplaatst op donderdag 03 april om 22:01 waakhond roepen

Reacties

Honden Forum: Eigenwijs of ongehoorzaam ik weet geen raad meer

sabine

Gehoor checken en misschien is er een rangordeprobleem? Ik zou contact opnemen met een gedragstherapeut, dan heb je na wat werk je oude hond terug. Laat haar rennen op een veilige plek zodat ze haar energie kwijt kan en ga dan langzaam met trainen aan de gang?
geplaatst op donderdag 03 april om 22:11 waakhond roepen