Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum hondenshows verbieden

HondenForum > Rashonden > hondenshows verbieden

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse.

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
koop een waterblazer, je zou versteld staan van hoe je hond er uit komt te zien na een modderbad zwempartij, even de waterblazer erop en klaar voor show. :-D

honden page profiel Do -> *Ivy, Joey, Demy, Oakly & Kaely*Do -> *Ivy, Joey, Demy, Oakly & Kaely*goedgekeurde fokker

honden foto van Do -> *Ivy, Joey, Demy, Oakly & Kaely*
Nou wit worden ze niet van een waterblazer Willemijn ;-) dus ik hou het gewoon bij wassen

honden page profiel BeagleFloorBeagleFloor

honden foto van BeagleFloor
Floor gaat maar enkele keren per jaar onder douche. Dat is na haar loopsheid. Ik vind haar dan vaak wat stinken. En voordat ze een show gaat lopen. Ik vind dat het witte, dan ook mooi wit hoort te zijn. Twee weken voor het lopen van de show knippen we haar staart bij. Wat is daar mis mee? Ikzelf ga ook elke zes weken naar de kapper, omdat ik net haar mooi vind. Voor de functie maakt het niet uit. Als ik een bruiloft heb van de naaste familie laat ik ook de kapper mijn haar doen. Wat is daar mis mee? Maar dat wil niet zeggen dat ik zeven dagen in de week er opgedoft bij loop.

En zo is het ook met Floortje. Ze mag gewoon lekker vies worden. En als ze een show moet lopen, dof ik haar een beetje op. Het is een kortharige hond, dus zoveel hoef ik er niet aan te doen!

Ik ben trouwens erg benieuwd naar het verslag!

honden page profiel Danielle en JuultjeDanielle en Juultje

honden foto van Danielle en Juultje
http://www.youtube.com/watch?v=Hex00WjSobE&feature=share

Als ik dit filmpje dan zie, denk ik ook... Waarom? Waarom zo extreem?

honden page profiel Roxy Music, Mike & Charlie Parker †Roxy Music, Mike & Charlie Parker †

honden foto van Roxy Music, Mike & Charlie Parker †
Heb de video gezien zonder geluid. Ik vind het een van de betere videos over dit onderwerp die ik tot nu toe heb gezien. ;-)

honden page profiel minyminy

honden foto van miny
ben het eens met willemijn .bij de onze club van ons hondenras zijn het altijd dezelfde die als beste geplaatst worden jaar in jaar uit show in show uit.en dan hebben ze soms nog geen poot in de ring gezet.

honden page profiel minyminy

honden foto van miny
oef iets verkeerd geformuleerd. ja bij sommige grote shows id dit al gebeurd.dus ik mag en kan niet iedere show over 1 kam scheren mijn excuus hier voor

Ga naar Pagina 1 2 3

Home | Registreren |