Julius K9

40 reacties · pagina 1 van 2

es

25 november 2011, 09:36

Even een vraagje, wie heeft er wel eens iets besteld op de site zooplus.nl? Ik wil namelijk voor mijn hond Julius k9 bestellen.
Groetjes,
E.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Julius K9" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jeroen & Lola

25 november 2011, 09:40

och zovaak...
ik vind zooplus een handige site :-)

heb daar laatst ook de K9 besteld toevallig, met 2 dagen heb je je bestelling.

ze hebben nog wel eens kortingen, je krijgt wel eens een klein presentje bij je bestellingen, en je krijgt punten waarmee je ook nog dingetjes kunt krijgen.
een site voor echte hollanders dus O-)

Eefje • Yuna

25 november 2011, 09:40

Ik heb daar wel eens dingen besteld vorig jaar, zo ver ik me kan herrineren waren er geen problemen.

Eefje • Yuna

25 november 2011, 09:40

Maar ik moet wel zeggen dat ze heel duur zijn, dierenspeciaalzaken zijn vaak nog goedkoper dan Zooplus..

Dobrygoedgekeurde fokker

25 november 2011, 09:41

geen tuigje maar wel een hondenbed, dat had ik binnen 2 dagen, alles is goed verlopen met de bestelling en het bed bevalt prima. :-)

Jeroen & Lola

25 november 2011, 09:43

owww, en ik maar denken dat ik daar goed bezig was O-)

ik vind juist die dierenspeciaalzaken duur, of althans, hier hebben ze van die kleine winkels, met heel weinig aanbod, en hoge prijs.
ik zal wel bij de verkeerde winkels lopen...

MYRIAM

25 november 2011, 09:49

jeroen dat komt jij in een dorp woont, is weinig aanbod en is dan zeker duurder dan een stadswinkel. alhoewel die ook altijd niet goedkoop zijn hoor.

Eefje • Yuna

25 november 2011, 09:51

Nou ik vind Zooplus echt heel prijzig..
Ze zetten alle prijzen wel in het rood, maar je denk toch niet dat ze echt korting geven?
De rode prijs is gewoon dé prijs, en de 'oude' prijs wordt er vaak bijgezet alsof het lijkt dat ze goedkoper zijn.
Ik heb wel eens dingen vergeleken met dierenspeciaalzaken en zooplus, maak is zooplus toch wel 10% duurder, misschien omdat de verzendkosten bij de prijs zitten? Ik weet het niet?

Bij Cranenbroek of action heb je prima spullen voor een paar cent, en in de grotere dierenspeciaalzaken is het ook goedkoper denk ik.

HollandsMecheltje.

25 november 2011, 09:51

Ik vind zooplus ook goedkoper dan een dieren winkel en dan woon ik ook nog in de stad O-)

Vind het een goede winkel!
ook als je een bericht stuurt naar ze heb je best snel andwoord trug :-)

MYRIAM

25 november 2011, 10:12

ja bij cranenbroeck krijgen ze steeds meer, action niet zo.. maar heb zelf nog nooit op zooplus gekeken en besteld. en mensen die van niks weten zullen inderdaad denken dat ze korting krijgen. een beetje verardelijk

Jeroen & Lola

25 november 2011, 10:16

" Nou ik vind Zooplus echt heel prijzig..
Ze zetten alle prijzen wel in het rood, maar je denk toch niet dat ze echt korting geven?
De rode prijs is gewoon dé prijs, en de 'oude' prijs wordt er vaak bijgezet alsof het lijkt dat ze goedkoper zijn.
Ik heb wel eens dingen vergeleken met dierenspeciaalzaken en zooplus, maak is zooplus toch wel 10% duurder, misschien omdat de verzendkosten bij de prijs zitten? Ik weet het niet?

Bij Cranenbroek of action heb je prima spullen voor een paar cent, en in de grotere dierenspeciaalzaken is het ook goedkoper denk ik. "


jahh tuurlijk, daar let ik ook niet zo op...vind ik altijd zo sneaky "adviesprijs" en daar onder "onze prijs"
maar je krijgt dan wel weer van die kortingscodes, soms best handig..
en tuurlijk, verzending is vaak wel " gratis" maar dat zal vast wle ergens in de calculatie zitten, die gasten zijn ook niet dom natuurlijk...
en die spaarpunten, ook wel handig, ik bestel er altijd voer en om de paar keer kan ik weer wat gratis snackjes of n speeltje scoren. tja, is toch weer iets he O-)
en wat ik daar zag is online echt goedkoper dan dat ik hier na de winkel ga..

action kom ik dan weer nooit, vind ik echt verschrikkelijk, sorry...

Jeroen & Lola

25 november 2011, 10:20

" jeroen dat komt jij in een dorp woont, is weinig aanbod en is dan zeker duurder dan een stadswinkel. alhoewel die ook altijd niet goedkoop zijn hoor. "


Jep, ik woon gewoon in het beverly hills van gelderland, het is hier duur O-)
whahahah nee hoor, sitnkdorpen hier, met maar liefst 1 dierenwinkel in de buurt hahaha

wel hebben we de jumper in arnhem, die is wat groter. maargoed, ik heb nooit zin om helemaal naar die jumper te karren om iets voor lola te scoren..
krom eigenlijk, want we gaan elke week wel ff naar de stad wat net zo ver is, daar klaag ik nooit over.
tja, ik ben gewoon een kneus wat dit soort dingen betreft whaha ;-) O-)

ik heb zoiets, van mwahhh ik laat het wle lekker thuis of op het werk bezorgen :-)

:: Carin | Caine & Chazz ::

25 november 2011, 10:21

Ook ik vind Zooplus veel goedkoper dan de dierenwinkel in dorp of stad. Zeker als er aanbiedingen zijn of dat je op een gehele productgroep nog eens extra korting krijgt is het aantrekkelijk. Toen ik (9 maanden) op de wachtlijst stond, van Caine heb ik (bijna) de gehele puppy uitzet via zooplus besteld en steeds de aanbiedingen afgewacht.

Ik bestel minimaal 1 keer per maand iets bij ZooPlus, perfecte service en goede levering. Vorige week het nieuwe Hunter Ranger Pro tuigje besteld (lijkt op de K9) kost overal € 55,00 zelfs rechtstreeks bij Hunter. Bij zooplus € 38,95 omdat hij in de aanbieding is.

es schreef het onderwerp

25 november 2011, 10:32

Heel erg bedankt voor jullie reacties! Ik ga gelijk even het tuigje bestellen op zooplus.nl O-)

judith

25 november 2011, 10:37

vooral voor voer is zooplus echt wel veel goedkoper dan de dierenspeciaalzaak..
verder is het wel handig om alles wat je koopt een beetje te vergelijken :-) maar de meeste spullen bij zooplus zijn wel echt goedkoper!! en wordt dan ook nog vaak gratis thuisbezorgd (boven de 17 euro)



Jeroen & Lola

25 november 2011, 10:51

ik werd sowieso al gedwongen voer online te bestellen, een fatsoenlijke brok ben k hier nergens tegen gekomen in de winkel!
slecht eigenlijk he?




Eefje • Yuna

25 november 2011, 10:52

Ja ik zit met hetzelfde Jeroen, ik moet naar de stad, of 3 kwartier rijden naar Lupa, of online bestellen. Vaak licht er alleen commercieel voer in de winkels. Als er nou eens iemand een KVV-formule start en in elk stadje een winkel opende met gezonde goedkope snacks :p

Naomi & de 'kids' ....

25 november 2011, 13:16

Ja, ik heb er in het verleden regelmatig dingen besteld.. Zeer handige site, snelle levering en een goede klantenservice..

Naomi & de 'kids' ....

25 november 2011, 13:18

" owww, en ik maar denken dat ik daar goed bezig was O-)

ik vind juist die dierenspeciaalzaken duur, of althans, hier hebben ze van die kleine winkels, met heel weinig aanbod, en hoge prijs.
ik zal wel bij de verkeerde winkels lopen... "


Ja dat is dan denk ik bij mij ook het geval.. Die discus hier kost me maandelijks een rib uit me lijf, zou ik alleen daar kopen... Zooplus vind ik dan niet zo duur, haha

Jeroen & Lola

25 november 2011, 13:33

" Ja ik zit met hetzelfde Jeroen, ik moet naar de stad, of 3 kwartier rijden naar Lupa, of online bestellen. Vaak licht er alleen commercieel voer in de winkels. Als er nou eens iemand een KVV-formule start en in elk stadje een winkel opende met gezonde goedkope snacks :p "


stom eigenlijk he, eigenlijk ook geen wonder dat een hoop mensen een mindere brok voeren...goed voer moet je helemaal naar gaan zoeken...

vers is helemaal drama, hebben ze hier alleen bij de dierenwinkel een kwartier verderop, en dan betaal je de hoofdprijs!
goed, er is dan toevallig wel weer een lotgering verkooppunt hier dichtbij, maar zover ben ik nog niet..
bij de supermarkt hebben ze dan wel smuldier, theoretisch, in de praktijk zijn de rekken altijd leeg.

wordt je niet echt makkelijk gemaakt zo O-)

es schreef het onderwerp

25 november 2011, 13:40

Ik heb nog een vraagje. Mijn amerikaanse stafford heeft een borstomvang van 74 cm. Kan ik dan beter maat 1 (66-85cm) nemen of maat 2 (71-96cm)?

Jeroen & Lola

25 november 2011, 13:42

Groeit ie nog?
zo niet zou ik de kleinere nemen dnek ik, het lijkt me dat dat dan wat fijner en mooier aansluit

es schreef het onderwerp

25 november 2011, 13:44

Nee denk niet meer dat ie groeit. Hij is inmiddels 6 jaar oud.

Jeroen & Lola

25 november 2011, 13:46

haha nee dan zal ie wel uitgegroeid zijn O-)
ik zou de kleinere maat nemen...maar that's just me :-)

es schreef het onderwerp

25 november 2011, 13:48

Oke, dank je wel! :-D

jantien

25 november 2011, 13:49

Hier ook een tevreden Zooplus klant.
Al diverse dingen besteld, wordt altijd vlot bezorgd.
Ik betaal altijd direkt bij de bestelling en dat levert dan ook nog een paar procent korting op.
Ook ruilen van zaken gaat makkelijk.

Es, wat je zou kunnen overwegen : beide tuigen bestellen, thuis passen en er ééntje terugsturen.

Sukses ermee!

Groetjes, Jantien

:: Carin | Caine & Chazz ::

25 november 2011, 13:51

" ik werd sowieso al gedwongen voer online te bestellen, een fatsoenlijke brok ben k hier nergens tegen gekomen in de winkel!
slecht eigenlijk he?

"


Best een slechte zaak ja, op veel plaatsen verkopen ze idd alleen dure "troep".
Ik ben ook een voorstander van online shoppen, lekker makkelijk en meestal veel goedkoper dan in de winkel.

Het KVV (Carnibest) haal ik bij een afleverpunt 1 dorp verder, daar kan ik elke 6 weken een bestelling plaatsen en bij 30 kilo krijg je "extra" korting.

Brokken heb ik niet zo veel nodig (ben nog aan mijn 1ste "gekregen" zak van de fokker. Maar de bodem is in zicht haha. De brokken kan ik via mijn fokker kopen of online bij de leverancier bestellen maar voor 1 zak van 15 kg is dat niet zo interessant omdat het dan wat duurder is.

:: Carin | Caine & Chazz ::

25 november 2011, 13:53

" Nee denk niet meer dat ie groeit. Hij is inmiddels 6 jaar oud. "


In dat geval zou ik ook voor de kleinere maat gaan.

MYRIAM

25 november 2011, 13:57

jeroen of jij bent kieskeurig wat de brok betreft dat kan ook he hahahaha

Jeroen & Lola

25 november 2011, 14:14

haha ja dat kan ook nog myriam ;-)

ik wilde ook wel een goede, graanvrije brok, dus een beetje kieskeurig wel, maar die zijn hier allemaal niet te krijgen hoor...
geen enkele graanvrije...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Julius K9" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^