Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum maak me zorgen ,hij is nog zo jong

HondenForum > Diagnose > maak me zorgen ,hij is nog zo jong

honden page profiel ons meutjeons meutje

honden foto van ons meutje
pfff gister bij de dieren arts geweest. Ik dacht dat het wel onschuldig zou zijn maar nu moet onze ziko misschien toch geopereerd gaan worden.
We moesten er heen voor de jaarlijkse spuit dus meteen maar even vragen wat de dierenarts van zijn pootje vond. Ziko lijkt er wel wat last van te hebben maar niet heel veel want als hij buiten is en mee gaat wandelen loopt hoj gewoon rent als een dolle en geeft niet aan dat hij pijn heeft. Alleen als hij net uit zijn mand komt of lang stilstaat kan hij niet op zijn achterpoot steunen.

de dierenarts heeft hem onder zocht hij kan opdit moment niets afwijkends vinden. Willen we het zeker weten moeten we een rontgen foto laten maken. Aangezien we ziko toch willen laten castreren zou dat in een keer kunnen.
Moet nog ff bellen voor een afspraak, maar hoop eigenlijk dat er niets ernstigs uit de foto's blijkt.
Het zal een zwaare week worden.

Groetjes corina

honden page profiel Silleke PetillekeSilleke Petillekebijna goedgekeurde fokker

honden foto van Silleke Petilleke
Jeetje, al zo'n onzekerheid op zo'n jonge leeftijd!
Heel veel sterkte en ik duim voor jou en Ziko op een goede afloop!

Hou je taai!

honden page profiel Lise (Sam)Lise (Sam)

honden foto van Lise (Sam)
Even een berichtje omdat ik dit wil volgen.
Ik wens je de komende week veel succes! :-D

honden page profiel ElviraElvira

honden foto van Elvira
Hopelijk is het niets ernstigs. Heel veel succes!

honden page profiel Iris & RivkaIris & Rivka

honden foto van Iris & Rivka
Ik hoop ook dat het niet ernstig is.
Heel veel sterkte en succes.
Ik zal voor jullie duimen

honden page profiel Marlies & TaikaMarlies & Taika

honden foto van Marlies & Taika
Ik hoop ook dat het niks ernstigs is en dat het meevalt.

Wordt er aan HD gedacht? Als dat zo is; bij de RR van één van mijn familieleden werd ook al heel vroeg HD geconstateerd (Volgens mij was het HD-C). Hij is geopereerd, en leeft nu een heerlijk leven. Hij heeft een apart loopje, maar heeft hier absoluut geen last van. 't Is een supervrolijke hond!
Dus mocht het zo zijn, soms is een 'simpele' operatie genoeg.

Maar nogmaals; ik hoop dat het niks ernstigs is. Succes!

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse.

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
als er wat geconstateerd wordt, vraag dan naar een goeie orthopeed, dan krijg je een verwijzing.
daar gaan ze nogmaals eens bekijken hoe erg het is of niet. misschien met een goed loopschema dat het allemaal beperkt blijft wat de hd betreft. kan best zijn dat tie zich verstapt heeft of een overbelasting heeft, waar die geen rust voor gehad hebt, ga nog niet uit van het ergste van een operatie, wacht even de fotoos af.

honden page profiel Helene LindemansHelene Lindemans

honden foto van Helene Lindemans
Hé Corina,

Niet meteen van het ergste uit gaan,misschien is er op de foto niets ernstigs te zien.
Door dat je hond veel speelt en rent kan zijn pootje een beetje overbelast zijn.
Ga daar vooralsnog vanuit. :-)

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman

honden foto van corrie koopman
Sterkte voor de komende week.

En misschien valt het allemaal wel mee.

honden page profiel MissyMissy

honden foto van Missy
Het zou ook groeipijn kunnen zijn.......... hopelijk is er op de foto niets ernstigs te zien!

honden page profiel ons meutjeons meutje

honden foto van ons meutje
nou heb net de dierenarts gebeld advies is echt nog even een week tot 10 dagen afkijken wat ziko met poot gaat doen.
Ik kan me haast niet voorstellen dat hij wat ernstigs heeft hij is zo speels en geeft nergens pijn aan als je er op drukt of trekt voelt enz.
Mijn gevoel zegt dat het wel los zal lopen maar ja als je dan gaat lezen wat het allemaal zou kunnen zijn maak je je toch te druk.

Er zit dus niets anders op dan afwachten en hopen dat het deze week over gaat. Dus zal jullie op hoogte houden.
Mijn vermoeden is nu dus ook dat dierenarts denkt aan overbelasting of zoiets dergelijks....
We wachten af.

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse.

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
mooi twee weken aan de lijn houden, en rustig aan doen tijdens de wandeling, neem wat andere tijden zodat je niet met de massa van het honden uitlaat tijdstip zit, zo dat je rustig met je hond kan wandelen.

honden page profiel ons meutjeons meutje

honden foto van ons meutje
hallo allemaal,

Zo daar zijn we dan weer vandaag gaat het dan toch gebeuren als het aan mij ligt.
In middels heb ik dus 10 a 14 dagen afgewacht wat er met de poot van ziko zou gebeuren het leek beter te gaan dus weer contact gehad met de dierenarts advies was nog even 1 week aan kijken werden de klachten niet minder of bleef het het zelfde dan toch terug komen voor een nieuwe beoordeling.
Dus vanmiddag gaat ziko naar de dierenarts voor foto's. Ik wil graag weten wat dit nu veroorzaakt de klacht is wel iets minder maar hij belast poot toch nog niet zo als het zou moeten. Zet zijn gewicht er niet op.
Wel zielig hoor mag al vanaf gister avond 20.00 niets meer geven alleen water. Hij moet vanmiddag om 15.00 nuchter komen.
Nu maar hopen op een gunstige uitslag van de foto's.

Groetjes Corina

honden page profiel Marlies & TaikaMarlies & Taika

honden foto van Marlies & Taika
Een spannende dag dus! Vervelend dat er zo weinig veranderd is in de tussentijd. Je had natuurlijk gehoopt dat het gewoon weer lekker zou gaan.
Succes vandaag en hopelijk is de uitslag inderdaad goed! Zal voor je duimen :-)

honden page profiel Veronique, Hugo & Jay-DeeVeronique, Hugo & Jay-Deegoedgekeurde fokker

honden foto van Veronique, Hugo & Jay-Dee
Mag ik vragen waarom hij nuchter moet zijn voor een foto?

Of is het bedoeld voor na de foto, stel dat het mis is en hij geopereerd moet worden?

Veel succes!

honden page profiel ons meutjeons meutje

honden foto van ons meutje
hij word ook tevens meteen gecastreerd. En als ze wat vinden misschien ook daar wel aan geholpen.

honden page profiel ons meutjeons meutje

honden foto van ons meutje
Pfff er valt een hele last van mijn schouders af.
Goed nieuws foto's zien er goed uit niets afwijkends op te zien.
Dus nog maar eens een tijdje aan kijken

honden page profiel K.Owcharka_(L)K.Owcharka_(L)

honden foto van K.Owcharka_(L)
Ik ben blij dat er niets afwijkend op die foto's te zien was!
Z'n vriendin van mij had iets soortgelijk met haar Duitse herder, hij was toen geloof ik rond 10 maanden.
Haar dierenarts vertelde haar dat haar hond "pano" oftewel groeipijn had en dat haar pup op voer moest overstappen met lager percentage van proteïne en calcium (het proteïne percentage mocht niet hoger zijn dan 25 % en calcium niet hoger dan 1,5 %).
En haar hond hinkte niet meer nadat zij die advies volgde.
Het kan ook heel goed zijn dat er iets helemaal anders aan de hand is met Ziko, maar daar deed me wel aan denken :-)

honden page profiel ons meutjeons meutje

honden foto van ons meutje
Bedankt voor de tip heb het nagekeken,calcium in zijn voer is 1,3 % en proteine is dat een vorm van eiwit,dan is dat 22% . Dus dat is al laag.

honden page profiel Helene LindemansHelene Lindemans

honden foto van Helene Lindemans
Gelukkig dat de foto's geen nare dingen lieten zien.
Zou gewoon een beetje rustig aan doen met je hond zeker als hij wil spelen met andere honden.
Uiteindelijk is hij nog in de groei en dan kan er makkelijk iets overbelast raken.
Maar fijn te weten dat er niets aan de hand is.

honden page profiel K.Owcharka_(L)K.Owcharka_(L)

honden foto van K.Owcharka_(L)
" Bedankt voor de tip heb het nagekeken,calcium in zijn voer is 1,3 % en proteine is dat een vorm van eiwit,dan is dat 22% . Dus dat is al laag. "


Die percentages zijn inderdaad laag.
Doet zijn pootje nog steeds pijn? Misschien is zijn pootje overbelast geraakt en moet hij vooral veel rust krijgen zoals Helene Lindemans al zei?
Ik vraag me af wat het anders zou kunnen zijn..

honden page profiel ons meutjeons meutje

honden foto van ons meutje
Nou of zijn poot echt pijn doet weet ik eerlijk gezegd niet. Ik mag namelijk overal aan komen. Hij trekt in stilstand zijn pootje een beetje op of hij laat zijn poot licht rusten op zijn tenen.
maar als meneer blij is en gaat rennen en springen lijkt hij zijn poot even te vergeten.
Dus er zit voor ons nu niets anders op dan gewoon maar even af te wachten. en nu ik weet dat foto's goed waren durf ik het ook wel wat meer van me af te zetten.
Je gaat toch aan allerlei dingen denken.

honden page profiel MissyMissy

honden foto van Missy
Ik zou dan toch rust gaan proberen.......... alleen aan de lijn uitlaten en even niet hollen en spelen. Een week of drie en dan kijken of het beter gaat.

Je zou daarna eventueel nog kunnen vragen of de DA de foto's naar een orthopeed kan doorsturen ter beoordeling als het dan nog niet beter gaat.

Home | Registreren |