Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum Fokkers uitgebreid

HondenForum > Leuke honden verhalen > Fokkers uitgebreid

honden page profiel Floortje (Webmaster HondenPage)Floortje (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

honden foto van Floortje (Webmaster HondenPage)
Hoi hoi

Ik wil graag dat goede fokkers op de HondenPage een speciaal plekje krijgen. Ik wil ze zoveel mogelijk instrumenten geven om zichzelf zo goed mogelijk te promoten. Eerst hadden we al de enquete waar fokkers konden laten zien wat ze allemaal deden voor hun dieren. Nu heb ik dat verder uitgebreid zodat er meer informatie toegevoegd kan worden maar dat je ook beloond wordt voor het geven van meer informatie door een betere vermelding.

1. Fokkers hebben de mogelijkheid gekregen om (publieke) documenten te uploaden zoals tests, stamboom en andere uitslagen bij hun profiel. Dit kunnen ze alleen zelf doen.

2. Fokkers kunnen als hun profiel compleet is vragen om een 'goedgekeurde fokker' status. Wij hebben dan voldoende informatie van hen nodig om het fokbeleid te kunnen keuren. Als wij daar achter kunnen staan krijgt deze fokker de nieuwe status toegekend

3. Als je een goedgekeurde fokker bent dan
- Zie je dat op je profielpagina met een grote vermelding
- Zie je dat op de fokkerspagina met een grote vermelding
- zie je dat op een puppy advertentie met een grote vermelding
- Kom je bovenaan te staan tussen de andere fokkers en krijg je bovendien een ster voor je vermelding te staan
- Kom je bovenaan te staan tussen de andere puppy vermeldingen en krijg je bovendien een ster voor je vermelding te staan
- Krijg je in het de hondenpage een kleine ster achter je naam te staan
- Krijg je volledige toegang tot onze fokhoek in het forum

4. Op jouw fokker pagina zie je nu links naar geplaatste nestjes

5. Bij een puppy vermelding zie je nu informatie over het fokkers profiel

De moderators en ik zullen ons er hard voor maken om zo eerlijk en open mogelijk om te gaan met aanvragen hiervoor en altijd de redenen geven waarom wij wel of niet overgaan tot het 'goedkeuren' van een fokker

honden page profiel Hannah en PépéHannah en Pépé

honden foto van Hannah en Pépé
Oké, ik vroeg het me al af wat al die sterretjes ineens waren, had al een PB naar je gestuurd (dingen vallen me blijkbaar iets te snel op O-) )

Wel handig!! :-D



xx Hannah

honden page profiel Liesbeth, Diva &JaimyLiesbeth, Diva &Jaimy

honden foto van Liesbeth, Diva &Jaimy
Goed idee!

honden page profiel Eefje • Yuna • GeethiEefje • Yuna • Geethi

honden foto van Eefje • Yuna • Geethi
Ja ik ook!
Kunnen niet-fokkers niet meelezen in de fokhoek?

honden page profiel Inge & de CanadeesjesInge & de Canadeesjesspeciaal aangestelde fokker

honden foto van Inge & de Canadeesjes
Heel goed initiatief!

honden page profiel astridastrid

honden foto van astrid
Goed idee

honden page profiel Floortje (Webmaster HondenPage)Floortje (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

honden foto van Floortje (Webmaster HondenPage)
" Ja ik ook!
Kunnen niet-fokkers niet meelezen in de fokhoek? "


Jawel, iedereen kan lezen en iedereen in nood mag vragen plaatsen in het fokkers forum natuurlijk.

Omdat er in nederland helaas veel te veel onverantwoorde fok is bewaken wij het fokkersforum veel strenger dan het gewone forum. Adviezen, voorbereiding topics en dergelijke zijn daarom binnen die hoek voorbehouden aan fokkers van wie we wel weten dat ze hun best doen zo goed mogelijk voor de honden te zorgen.

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse.

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
mooi zo, :-D

honden page profiel LaurenLauren

honden foto van Lauren
Ik vroeg me inderdaad ook al af wat die sterretjes met vinkjes waren.
Maar een goed initiatief! :-)

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

honden foto van Nienke & de roedel
Maar....moet je dan al je formulieren op gaan loaden wat betreft medische onderzoeken? Oogtesten blijven bijvoorbeeld maar een jaar geldig. Ik kan die van Brumma er wel op gaan zetten, maar die is verlopen, moet weer getest worden als ik weer met haar ga fokken, over anderhalf jaar. Bij sommige honden is het weer anders, daar moeten de pups voor ze de deur uit gaan al op de ogen getest worden en blijft die test geldig. HD-formulieren heb ik uiteraard van alle honden, maar ik fok alleen nog met Brumma en Binne en Binne is nog te jong om te testen.
Ben bang dat wat betreft die testformulieren het een grote chaos wordt, waar niemand weg uit weet. Het zal een hele goede ervaren fokker moeten zijn die ze kan beoordelen en de ene fokker weet totaal niet wat voor medische testen er voor de andere fokker (ander ras) nodig zijn.
Ik bedoel maar, er zullen weinig forummers en modjes zijn die van alle rassen weten welke testen er noodzakelijk zijn.

honden page profiel Erika & Riley, Luna en BhodyErika & Riley, Luna en Bhodygoedgekeurde fokker

honden foto van Erika & Riley, Luna en Bhody
de testuitslagen op de puppy/fokkers pagina zullen meer zijn voor de pupkopers.
Hun kunnen dan zien dat jij wel testen doet en fokker X niet

en voor ons om te zien welke fokker verantwoord fokt
Ookal zijn er test verlopen, dan kan je er toch vanuit gaan dat de test opnieuw wordt gedaan als er weer gefokt gaat worden. Als er bij de vragenlijst is ingevuld dat er getest is, dan zullen de testen dus ook op de pagina moeten staan voordat iemand onder verantwoord fokker valt ;-)


honden page profiel joy †  en jilljoy † en jillgoedgekeurde fokker

honden foto van joy †  en jill
Dus je moet hd ed en stamboon op profiel zetten????

honden page profiel MaritMaritgoedgekeurde fokker

honden foto van Marit
Ik vind die testuitslagen niet ideaal. Ze liggen gewoon bij mij thuis ter inzage. Hier wordt namelijk misbruik van gemaakt. Broodfokkers plukken hem er af, wijzigen ietsje en leveren die bij hun product. Of er worden gegevens vervalst en dan gaan die de wereld in.

honden page profiel cia v.d. heijdencia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

honden foto van cia v.d. heijden
" Ik vind die testuitslagen niet ideaal. Ze liggen gewoon bij mij thuis ter inzage. Hier wordt namelijk misbruik van gemaakt. Broodfokkers plukken hem er af, wijzigen ietsje en leveren die bij hun product. Of er worden gegevens vervalst en dan gaan die de wereld in. "


Zo dacht ik er ook over. Op mijn site staan ze ook niet en serieuze aankomende baasjes kunnen ze bij mij thuis inzien met tekst en uitleg erbij.

honden page profiel Veronique, Hugo & Jay-DeeVeronique, Hugo & Jay-Deegoedgekeurde fokker

honden foto van Veronique, Hugo & Jay-Dee
Ik dacht gelijk het zelfde als Marit en Cia.
Vooral op zo'n openbaar forum zet ik geen foto's of documenten over dat soort zaken.

Anoniem (Gast)

ik denk ook het zelfde als Marit,Cia, veronique vooral op een open forum

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi
Je hoeft ook geen foto's neer te zetten of documenten, maar dit kan wel. Veel fokkers hebben dit ook op hun site staan. Broodfokkers kunnen van alles, ook nepdocumenten maken. Over het algemeen zijn broodfokkers niet zo bezig met stambomen vervalsen, want de meesten geven geen stambomen mee.

honden page profiel cia v.d. heijdencia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

honden foto van cia v.d. heijden
" Je hoeft ook geen foto's neer te zetten of documenten, maar dit kan wel. Veel fokkers hebben dit ook op hun site staan. Broodfokkers kunnen van alles, ook nepdocumenten maken. Over het algemeen zijn broodfokkers niet zo bezig met stambomen vervalsen, want de meesten geven geen stambomen mee. "


Er zijn echt niet veel fokkers die dit doen uit voorzorg dat er wel mee geëxperimenteerd wordt. Voor een broodfokker is het wel een optie al is het maar voor de ouderdieren om te laten zien aan mensen dus nee ik ga niet met je mee Angela....

honden page profiel Petra, Lily Jane † & JipPetra, Lily Jane † & Jipgoedgekeurde fokker

honden foto van Petra, Lily Jane † & Jip
Even los van de discussie over het al dan niet documenten uploaden ben ik benieuwd of jullie fokkers wel blij zijn met het vernieuwde concept wat Arjen nu gelanceerd heeft?

honden page profiel cia v.d. heijdencia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

honden foto van cia v.d. heijden
" Even los van de discussie over het al dan niet documenten uploaden ben ik benieuwd of jullie fokkers wel blij zijn met het vernieuwde concept wat Arjen nu gelanceerd heeft? "


Haha je hebt gelijk Petra. Het ziet er erg goed uit. De documentatie toevoeging viel uiteraard als eerste op maar voor de rest ben ik er blij mee :-D

honden page profiel Petra, Lily Jane † & JipPetra, Lily Jane † & Jipgoedgekeurde fokker

honden foto van Petra, Lily Jane † & Jip
:-D Fijn om te lezen cia. Ik ben geen fokker, maar kan me voorstellen dat het wel fijn is om je nu te kunnen onderscheiden op HP.

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker

honden foto van Dobry
1. Fokkers hebben de mogelijkheid gekregen om (publieke) documenten te uploaden zoals tests, stamboom en andere uitslagen bij hun profiel. Dit kunnen ze alleen zelf doen.

Uiteraard kunnen fokkers er ook voor kiezen de documenten niet openbaar hier op het forum te plaatsen maar ons achter de schermen informeren, of verwijzen naar hun website.



honden page profiel Nadine Nadine goedgekeurde fokker

honden foto van Nadine
kunnen we de documenten dan niet gewoon naar jullie mailen zodat het niet voor iedereen zichbaar is, pupkopers krijgen hier zowiezo de originele doc. te zien.

mijn honden zijn ook met alles getest en in orde ???

honden page profiel Nadine Nadine goedgekeurde fokker

honden foto van Nadine
hd en andere doc wil ik wel neerzetten maar de stamboom niet die kunnen ze op mijn site vinden :-)

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker

honden foto van Dobry
" kunnen we de documenten dan niet gewoon naar jullie mailen zodat het niet voor iedereen zichbaar is, pupkopers krijgen hier zowiezo de originele doc. te zien.

mijn honden zijn ook met alles getest en in orde ??? "


Ja prima Nadine, het doel is verantwoorde fokkers een steuntje in de rug te geven en niet om ze een onveilig gevoel te geven natuurlijk. :-)

honden page profiel Floortje (Webmaster HondenPage)Floortje (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

honden foto van Floortje (Webmaster HondenPage)
" Ik vind die testuitslagen niet ideaal. Ze liggen gewoon bij mij thuis ter inzage. Hier wordt namelijk misbruik van gemaakt. Broodfokkers plukken hem er af, wijzigen ietsje en leveren die bij hun product. Of er worden gegevens vervalst en dan gaan die de wereld in. "


Daar is aan gedacht. De documenten krijgen een watermerk zodat vervalsen geen zin heeft

Arjen

honden page profiel MaritMaritgoedgekeurde fokker

honden foto van Marit
"

Daar is aan gedacht. De documenten krijgen een watermerk zodat vervalsen geen zin heeft

Arjen "


Top Arjen! En ik had al naar Petra gestuurd dat het idee netjes uitgewerkt is, mooi vorm heeft gekregen :-) :-)

honden page profiel joy †  en jilljoy † en jillgoedgekeurde fokker

honden foto van joy †  en jill
Maaar waarom moet dat hier op forum staan?????
Ik zou tog liever via email en niet zo
openbaar op forum.

honden page profiel Erika & Riley, Luna en BhodyErika & Riley, Luna en Bhodygoedgekeurde fokker

honden foto van Erika & Riley, Luna en Bhody
Nergens staat dat het moet O-)
het is een mogelijkheid ;-)

honden page profiel Petra, Lily Jane † & JipPetra, Lily Jane † & Jipgoedgekeurde fokker

honden foto van Petra, Lily Jane † & Jip
Dat is niet verplicht joy. Als wij inzage vragen in het fokbeleid kan men er ook voor kiezen om ons een link naar de website te sturen waar de informatie te vinden is of de documenten per PB naar ons te sturen.

Ga naar Pagina 1 2 3

Onderwerp op Twitter

Dit onderwerp staat op de HondenPage twitter pagina

Home | Registreren |