Hoezo vleeseters???

32 reacties · pagina 2 van 2

Lo&So

24 oktober 2011, 12:22 3 doggies

Breek me de bek niet open over wortelen. Ik heb zakken van 25 kilo winterwortelen voor de paarden. Ik smijt elke ochtend een paar kilo wortelen door het weiland tot groot plezier van Lola.
Ik heb dus een groot bruin konijn die van wortel naar wortel rent en van allemaal een hapje wil hebben.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoezo vleeseters??? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobrygoedgekeurde fokker

24 oktober 2011, 12:39 3 doggies

Haha wat grappig, veggie dogs
:-D
sinds een tijdje lust Lola geen groenten of fruit meer, dus moet ik dat in de blender fijnmaken dan krijgt ze het gewoon bij haar barfmaaltijd, als een soort jus daarover uitgespreid.

zonnetje

25 oktober 2011, 11:10 3 doggies

Fedor halde er eerst zijn neus voor op, maar nu hij vers eet lust ie het ineens wel.
Gisyteravond zat ik een mandarijntje te eten, zittie ineens naast me te bedelen????? nou moe?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoezo vleeseters??? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^