maandag is het 3 jaar geleden !

10 reacties

Sigrid, Sandy, Diva & Nala

15 oktober 2011, 08:27

hoi allemaal!
maandag is het helaas al weer 3jaar geleden dat we onze lieve Denise in hebben moeten laten slapen ! :'(
ze kwam bij een Franse bulldog fokker vandaan en had 3 nestjes gehad waarschijnlijk meer want haar laatsenestje waren met 7 en er waren 3 of zo die het geret hadden !na een aantal maanden haar hebben kreeg ze een hersen bloeding en daarna zakte ze steeds door haar poten toen ze volgens de fokker 9 was kreeg ze een baarmoeder ontsteking en toen hebben we haar moeten laten gaan ! :'( waarschijnlijk was ze geen 6 toen we haar kregen maar ouder en is ze dus ook ouder geworden dat wij weten ! :'(
Lieve Denise ik mis je nog elke dag rust zacht schat !
Liefs Sigrid en Sandy

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "maandag is het 3 jaar geleden !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kaatje

15 oktober 2011, 08:33 3 doggies

:'( :'( :'(
Sterkte op deze moeilijke dag.

Marianne

15 oktober 2011, 08:39 3 doggies

Wat een verschrikkelijk verhaal :'(

heel veel sterkte maandag

corrie koopman

15 oktober 2011, 08:51 3 doggies

Ik wens je heel veel sterkte toe.

Het blijft altijd een gemis.

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

15 oktober 2011, 09:01 3 doggies

Heel veel sterkte gewenst, niet alleen Maandag maar uiteraard ook voor de dagen ervoor en er na...
Ik weet dat het verlies van je huisdier nooit vervaagt je draagt het gemis en bijhorende verdriet elke dag weer met je mee..

IN

15 oktober 2011, 09:02 3 doggies


Ik wens je veel sterkte toe.

bibiane

15 oktober 2011, 16:05 3 doggies

veel sterkte ,we blijven ze missen hoe lang het ook geleden is

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

16 oktober 2011, 00:09 3 doggies

Wat verdrietig.

Gelukkig heeft Denise die laatste jaren bij jullie mogen doormaken. Ze zal wel gevoeld hebben hoeveel liefde jullie voor haar hadden en dat is heel veel waard.

Sterkte in het herdenken en in gedachten een knuffel voor die schat en voor jullie.

Sigrid, Sandy, Diva & Nala schreef het onderwerp

18 oktober 2011, 15:50

dankje jullie wel voor de lieve reacties !
was gister een erg moeilijke dag en zondag avond ook toen moesten we 3 jaar geleden de beslising nemen !
ik weet zeker dat ze het goed had bij ons en ik heb toen ze ziek was bij haar plek onder de tafel gelegen en eten en drinken uit mijn hand gegeven en haar pillen aan haar gegeven ! :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "maandag is het 3 jaar geleden !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^