Drijven verleerd?

3 reacties

Amigo en K.C.

20 september 2011, 22:11

Kan het zijn dat onze Amigo (kruising bc)het drijven van de schaapjes verleerd is?
Voorheen was hij erg onder de indruk van schapen en ging het drijven al redelijk.
We zouden ook lessen gaan volgen , maar door omstandigheden kon dit toen niet doorgaan (5 maanden geleden).
Nu wilden we de lessen weer oppakken dus we dachten even langs de herder met schapen om te zien wat het uithaalt: Nou helemaal niks! meneer sloop 1 x blafte en keerde de schapen zijn rug toe!

Zal het drijf instinct nog terugkomen of is het te lang weggestopt?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Drijven verleerd?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

D&G

20 september 2011, 22:13

Ik denk dat het wel terug komt, het zit toch een beetje in de genen :-)

Maritgoedgekeurde fokker

20 september 2011, 22:19

Echt een hoge drift heeft hij niet dus.. Kan van de situatie afhangen, van het veld, van de schapen, van de handler. Maar voor mij, moet de hond denken *schapen schapen schapen schapen schapen* als er schapen zijn.. Niet aan schapenpoep of die loopse teef langs de kant..

Was het de vorige keer echt drijven/werken, of vooral jagen/rennen? Anders zou ik het gewoon nog een paar keer een kans geven hoor..

Amigo en K.C. schreef het onderwerp

21 september 2011, 10:01

De laatste keer heeft Amigo netjes alle schapen in een hoekje gezet d.m.v. drijven (Niet bijten ofzo) , maar dat is nu 9 mnd. geleden.
Gisteren was het meer zo ik heb wel interesse , maar dat uitte hij in blaffen , omdat we achter het hek stonden, ik wil niet dat hij zo blaft dus dat corrigeerde ik.

Ook waren dit niet de schapen waar hij ervaring mee had.

Dus wat zeg jij? toch nog eens proberen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Drijven verleerd?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^