Hondenforum 2 problemen weimeraner / boxer
HondenForum > Volwassen hond > 2 problemen weimeraner / boxer
Mira&ik&Lobs altijd in mn hart

Goed van je dat je al zoveel vooruitgang met de Weimaraner hebt geboekt! Het is natuurlijk nog een jonge hond die veel moet leren. Juist het mee gaan met een roedel honden is volgens mij ontzettend leerzaam voor de hond. Erg fijn voor de baasjes dat jij zoveel geduld met ze hebt! Dat zullen echt niet alle hondenuitlaatservices hebben.
chantal Bailey Devil Skye

hoi marcella je zegt dat de boxer al 10 is misschien heeft hij wel een soort korsluitinkje in zijn hersenen gehad onze oude hond had dit en die kon ook zo reageren eigenlijk vanuit het niets.
Marcella

jah hij blijkt al 11 te zijn... en wie weet is dat het geweest zou wel verklaren omdat het ineens uit het niets kwam... maar ik hou het in de gaten... en anders moet de eigenaar hem laten nakijken bij de dierenarts.






















