Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum Dag mooie lieve Sam 18-01-2009 / 26-08-2011

HondenForum > Afscheid en memoriam > Dag mooie lieve Sam 18-01-2009 / 26-08-2011

honden page profiel Nantastic!© Cloudy, Camila, Sammy & DevaNantastic!© Cloudy, Camila, Sammy & Devagoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Nantastic!© Cloudy, Camila, Sammy & Deva
Vreselijk, zo jong ook nog!
Ik ken het gevoel en wens je veel kracht en troost toe voor de komende periode!

honden page profiel Snoopy en baasjeSnoopy en baasje 3 doggies

honden foto van Snoopy en baasje
Wat erg zeg!!
Ik wil je super veel sterkte wensen met dit zware verlies!
Rust zachte lieve Sam!

honden page profiel WijnaWijna 3 doggies

honden foto van Wijna


Triest veel te jong :'(

honden page profiel Nadine Nadine goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Nadine
Heel veel sterkte met het verlies...

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
Ellen wat een verdriet, twee maatjes in zo,n korte tijd, een lichtpuntje, ze zijn samen.
voor jou heel veel sterkte.

honden page profiel Irene Emma en RaïsaIrene Emma en Raïsa 3 doggies

honden foto van Irene Emma en Raïsa
Worden schieten kort,wat moet je hier op zeggen ,zo veel verdriet.
Rust zacht.

honden page profiel corinacorina 3 doggies

honden foto van corina
Hartbrekend nieuws, snif, Sterkte!

honden page profiel Magdalena Magdalena 3 doggies

honden foto van Magdalena
Lieve Ellen, heel veel sterkte met alles de komende tijd! Toch mooi om te lezen dat je toch nog van Sam hebt kunnen genieten.. Ooit zullen we onze vriendjes weer in de armen sluiten!

honden page profiel ellen ellen

honden foto van ellen
Lieve allemaal,

Bedankt voor al jullie lieve woorden! Het is stil in huis, ondanks dat Puk hier gelukkig nog lekker is, maar mis mijn maatje verschrikkelijk :'( . Wat me op de been houd is de volijkheid van Puk en dat ik weet dat Sam nu vrolijk en zonder pijn rond holt me Joep en al zijn andere vriendjes. Ooit zie ik ze weer terug :-D .

groetjes, ellen

honden page profiel *** Hanne & Bonny | Billy + & Bobby + ****** Hanne & Bonny | Billy + & Bobby + *** 3 doggies

honden foto van *** Hanne & Bonny | Billy + & Bobby + ***
Heel veel sterkte met het verlies van je maatje !
Rust zacht lieve Sam .

honden page profiel KylieKylie 3 doggies

honden foto van Kylie
Wat erg, als je een tweede keer hetzelfde overkomt Ellen. De film van het voorbije speelt zich weer voor je af en je beseft onmiddellijk wat de toekomst brengt. Het moet heel moeilijk voor je geweest zijn. De grond zakt dan onder je voeten weg en je voelt je machteloos. En zo is het ook, je kunt hie niets aan veranderen.

Je hebt Joep en Sam je liefde en je zorg gegeven. Zij zijn in de tijd dat ze bij je mochten zijn je maatjes en je vreugde geweest. Ik hoop dat je je dat gevoel blijft herinneren, want het blijft waardevol. Je hondjes zijn nu samen. Samen zouden ze alles doen om je te troosten. Probeer je voor te stellen dat ze je verdriet zien en hopen dat je erdoorheen raakt, want als ze het zien, dan willen ze dat. Als het je allemaal teveel wordt geef je Puk maar een dikke knuffel, die kan er maar wel bij varen. Puk heeft die knuffels nu ook nodig want die voelt ook dat er verdriet in huis is.

Een heel dikke knuffel voor jou en ook eentje voor Puk. Jullie zullen hier samen doorheen moeten. Het gemis zal altijd blijven, de herinnering en de liefde ook.




honden page profiel Helene LindemansHelene Lindemans 3 doggies

honden foto van Helene Lindemans
Een beetje late reactie maar daarom niet minder gemeend, ik wil je heel veel sterkte wensen, eerst joep en nu Sam.
Ik denk dat je wel wat kracht kan gebruiken. En die wens ik je toe want twee honden in een zo korte tijd te moeten afstaan valt heel zwaar.

Een kleine troost, ze zijn samen achter de regenboogbrug.

honden page profiel ellen ellen

honden foto van ellen
Hallo Helene,

Bedankt voor je lieve reactie, doet goed.

groetjes, Ellen

honden page profiel LaurenLauren 3 doggies

honden foto van Lauren
Heel erg veel sterkte toegewenst! :'(

honden page profiel JustmeJustme 3 doggies

honden foto van Justme
Ik lees ook net je topic pas, dus een beetje een late reactie van mij, maar ik wil je alsnog heel veel sterkte wensen met het verlies.

liefs

honden page profiel Sophie en SamSophie en Sam 3 doggies

honden foto van Sophie en Sam
Wat vreselijk :'( ... Zo jong :'( .

Sterkte Ellen. Rust zacht Sam.

honden page profiel ellen en zowie†ellen en zowie† 3 doggies

honden foto van ellen en zowie†
Hallo ellen, wat vreselijk om je jonge Sam te moeten gaan missen. Heel veel sterkte maar ooh wat zal het moeilijk zijn, denk aan jullie. Wat een lieve foto van Sam!

honden page profiel SANDYSANDY 3 doggies

honden foto van SANDY
o Ellen wat erg, en wat een gemis is dat, ik weet het is al een tijd geleden maar toch nog
heel veel sterkte toegewenst allemaal.

Ga naar Pagina 1 2

Home | Registreren |