Hondenforum Arme Laila weer vol angst
HondenForum > Volwassen hond > Arme Laila weer vol angst
Jantina, Laila & Luna

naar een paar maanden goed gaan heeft Laila al een paar dagen weer angst en is het weer een hoopje stress
Verders laat ze zich wel veel knuffelen. dat vind ze erg fijn. dat is een heel stuk vooruit gegaan. ik ben er voor haar. dat laat ik haar zien. en hopelijk gaat het snel weer wat beter.
het is zeker 3 maanden lang goed gegaan en had ze bijna geen angst meer. Sinds een paar dagen is het even weer omgeslagen.
Ik laat haar lekker even een tijdje rusten en reageer er even niet op.
Verders laat ze zich wel veel knuffelen. dat vind ze erg fijn. dat is een heel stuk vooruit gegaan. ik ben er voor haar. dat laat ik haar zien. en hopelijk gaat het snel weer wat beter.het is zeker 3 maanden lang goed gegaan en had ze bijna geen angst meer. Sinds een paar dagen is het even weer omgeslagen.
Ik laat haar lekker even een tijdje rusten en reageer er even niet op.
Jantina, Laila & Luna

de angsten wat ze pressies heeft staat niet op me profiel. en die angsten zijn : lichten die van buiten af naar binnen schijnen. als er te veel zon ligt in huis is dan word ze gek en draait ze door. ze kruipt dan overaal onder. Nu heeft ze daar uit geleerd dat ze sneller naar mij toe komt. ze gaat niet meer zo snel ergens onder kruipen maar is 1 brok stress. als ik even bij de computer zit gaat ze wel plekjes zoeken waar ze onder kan kruipen, zit ik op de bank, dan gaat ze naast me liggen of onder haar kleed op haar bedje.























3 doggies 