" Ik ga kijken om veel thuis te zijn maar ik heb ook een meisje die werkt op maandag en anders werkt ze thuis, de maandag gaat de hond normaal dan naar mijn ouders, maar mijn vriendin haar verlof begint binnen een weekje en dan heeft ze dus 3 weken verlof. En ik zou gewoon lekker zoals de bordeauxdog thuis zitten maar wel ook gaan wandelen. "
De keuze zul je echt zelf moeten maken.
Maar ik denk dat je eerst goed in moet verdiepen wat je de hond kan bieden en wat je van plan bent. Dan ben je al een stuk verder.
Ik hoop niet dat je binnen een week hond hond probeerd te kopen? Het is niet iets waar je licht over moet denken. Sowieso als je voor een pup gaat zal dit maanden in beslag nemen. Een hond uit het asiel gaat natuurlijk wat sneller, maar vergis je niet in de tijd die je er in moet stoppen.