hond leren spelen

2 reacties

Angelique

15 augustus 2011, 20:26

Ik heb een vraag.. mijn ouders hebben een volwassen hondje, molly. ze is een kruising beagle terrier...

Ze hebben haar bij mensen weg die niet voor haar konden zorgen. molly was toen 1 jaar.

Nu ik dus rambo heb, komt ze eigenlijks voor het eerst met honden in aanmerking. Als rambo dus wil spelen, snapt molly er niks van. Wel kan ze gewoon met mensen spelen. Ze is stapelgek met rambo, maar snapt gewoon niet dat rambo wil spelen.

Hoe leer ik haar spelen met andere honden? Ik vindt het heel sneu voor haar, want ze wil wel, maar weet niet hoe.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond leren spelen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Romy en Joep

15 augustus 2011, 20:42

Ik zou het gewoon laten gaan, het komt wel..

Diesel & Bumper

15 augustus 2011, 20:43

Geduld, en sommige honden spelen gewoon helemaal niet met andere honden.Dus even afwachten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond leren spelen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^