Hoi
Ik heb het geweten mijn laatste topic...(Mijn nieuwe vriend is niet zo gelukkig met het feit dat ik een hond heb) Ik heb Toet ingeprent goed zijn best te doen, wat ie de laatste week ook echt heeft gedaan. Het begon vriendlief ook al op te vallen...goh wat issie rustig en Hey hij luistert.
Blijkbaar was Toeter het al beu en begon nadat hij uit was geweest uitgebreid over lief zijn schoenen te sassen (waar nog voeten in zaten) Vervolgens ging toeter vreselijk te keer omdat hij met zijn piespoten (die hij ook maar ondergesast had)van lief niet naar binnen mocht.
Omdat Toet duidelijk inene weer een energie overschotje had, ben ik maar een stuk gaan fietsen met hem. Eenmaal op de hei aangekomen mocht ie los en ging er als een speer vandoor en wat doet ie.....hij duikt in de eerste de beste modderpoel die we tegen kwamen. Je had hem moeten zien...mijn mooie rood/witte welche was een zwarte labrador geworden. Heb een uur langer gefietst om maar een schone plas tegen te komen, want ik dorst zo niet naar huis.
Eindelijk thuis gekomen, zet mijn fiets in de schuur....zie in een flits waar lief naar toe loopt...geef nog een gil "STOPPPP" Maar ja te laat...hij stond al met zijn slof in een dampend kadootje van Toet.
Wil deze hond zo graag geadopteerd worden ofzo????





deal with it zou ik zeggen

3 doggies





