@Joel Ja ik ook! Want deze keer wil ik echt voor een meid, of ik moet in het nest een echte klik met een reu krijgen, dat verandert de zaak natuurlijk.
@Nantastic!© Sammy & Deva: Dat je er maandag 1 kan ophalen scheelt natuurlijk wel, want met een pup heb je geen tijd om je druk te maken over de ander!(Althans, niet constant
) Gefeliciteerd 
Ja ik ben erg blij dat ik nu bij alles betrokken kan zijn, alle honden zien zonder pups erbij, pups pas geboren en ze ook groter zien worden, ik denk dat het helpt bij het uitzoeken, dan leer je ze beter kennen.
Met mijn huidige hond hebben we eigenlijk vet mazzel gehad, eerste hond, ook uit werklijnen en 1tje waar een kop op zit. Maar destijds had mijn moeder ook niet echt een idee waar ze aan begon, pups waren 10 weken en er was maar 1 reu, mijn moeder wilde perse een reutje. Dus eigenlijk niet naar karakter gekeken. Nu heb ik er een tophond aan, maar destijds was mijn moeder ook niet goed op de hoogte van broodfok ed, dus wie weet wat we mee naar huis hadden kunnen nemen! Gelukkig eerlijke fokker met maar weinig nestjes, stamboom etc.
Dus ondanks ik gek ben op Dev, wil ik er deze keer echt bewust mee bezig zijn. Ik moet er minimaal 10 jaar mee doen en ik wil er ook echt wat mee doen, dus een investering in de toekomst!