*zucht*
Ging het net zo goed in het bos, Dobby speelde met een hond en er kwamen twee paarden aan. Ik riep hem, en hij brak het spel af. Ik heb even een bal gegooid om de focus op mij te versterken, laten apporteren en zitten. De paarden liepen langs en Dobby had er geen belangstelling voor. We zijn de paarden achterna gelopen en hij had geen interesse. Ze gingen "maar" in stap, maar het trainen de afgelopen maand heeft zijn vruchten afgeworpen. Niet meer enthousiast er naartoe rennen en dan kijken naar mij met een blik van "kijk eens wat leuk?!".
We liepen door, kwamen bij een veld en ik gooide de bal. Leuk, los zo. Bij een splitsing kwam een herder uit een paadje en... Dobby peert hem dat pad in, langs zware veeg/bestratings machines en een sloot in.
Hij is weer 15 minuten kwijt geweest. Helemaal uit het zicht. Ja, hij kwam uit zichzelf weer terug, toen HIJ klaar was met zwemmen/ jagen, maar ik ben dit zoooo zat. We lopen al 2-3 maanden los in het bos daar en ineens verziekt hij het weer. We liepen expres al nooit langs die sloot, maar hij wist dat hij er lag. In het ergste geval is er dadelijk dus geen enkele plek waar hij normaal los kan lopen.
Ik kan hem wel wat, zo stom is hij wat dit betreft. Ik geniet er van als hij lekker los kan lopen, dubbel genieten omdat het bijna nergens kan (overal ligt water), maar hij verziekt het weer. Mijn plezier en dat van hem. Ik ben zo teleurgesteld, want de tigste manier om het probleem op te lossen (loslopen is leuker dan water) is ook weer een faal verhaal.



3 doggies



Hij liet de paarden met rus, heeft lekker met jou gebald, super!








