Hondenforum Ik zoek 6 verschillende rassen...

HondenForum > Rashonden > Ik zoek 6 verschillende rassen...

honden page profiel SchaakprojectSchaakproject

honden foto van Schaakproject
" Hoi schaakprojekt,

ik vind dat je een enorm compliment verdient op de manier waarop je dit opzet en vorm geeft. Ik heb alle berichten gelezen en er zijn heel veel goed bedoelde verschillende gedachten/meningen en ideeen gegeven. Toch houd je vast aan je eigen originele idee en dat vind ik heel knap.

Laat je niet van de wijs brengen hoor!

Ik heb nog zitten denken of de dwergpoedel ook een optie is. als pion. en dan de koningspoedel als een van de grotere schaakstukken. Of lijkt het dan teveel op elkaar?

Wil je persé witte honden als witte schaakstukken? Of zou je al die stukken ook in blonder kunnen doen? Het is maar een vraag omdat ik denk dat je dan meer mogelijkheden hebt.

Labrador, bouvier, afgaan, goldenretriever en flatcote, mopshondje, chi, briard, engelse cocker spaniel?? "



Hey,

Heel erg bedankt voor je reactie,

Het mooiste zou natuurlijk zijn dat de witte honden allemaal zo wit zijn als de witte herders, dat lijkt me echt heel mooi. Als dat niet gaat lukken wil ik wel kijken om er wat blonde rassen in te verwerken. De greyhounds zijn heel erg mooi als loper, maar ik zie geen echt witte op Google. Dat is bijvoorbeeld nog een lastige. De poedels zijn dan weer geen probleem, de schnauzers ook niet. Alleen hebben we nog de Stafford, die kan misschien nog wel lastig worden.

De reden waarom ik niet meteen voor de blondjes kies is dat er dan al snel tussen de blonde een groot verschil kan ontstaan. Bij echt wit is dat minder denk ik.

Mijn oorspronkelijke idee is om voor elk stuk een ander ras te kiezen. Nu zijn de Duitse herders weer een uitzondering, maar de dame en koning moeten wel een paartje vormen natuurlijk :-) een bouvier en een saluki past niet zo goed bij elkaar, haha.

De pionnen zijn erg belangrijk in het schaakspel. Ze zijn wel het minste waard in punten, maar toch kun je er een nieuwe dame mee verdienen.

Als ik aan een pion denk, zie ik kleine stoere riddertjes voor me die zich door niks uit het veld laten slaan.
Poedels hebben dat niet, voor mijn gevoel.

Franse bulldogs en schnauzers zijn een van de rassen die bij mij zo overkomen.

honden page profiel Bertine, Buddy en JuntoBertine, Buddy en Junto

honden foto van Bertine, Buddy en Junto
hihhi een hele fylosofie achter de keus van je rassen!!!!!!1 leuk hoor!
Voor mij benje nu al geslaagd voor je projekt. Ik vind het echt supertof om dit te volgen en zou haast zeggen; al sik iets kan doen...........?!

Heb je bij alle rasen al een frum gezocht? daar kun je vast nog mensen vinden die mee willen doen.
Ik denk zomaar mee, uit enthousiasme. Enne als het enes niet lukt om persoonlijk op een reactie van mij te reageren, ik neem het je niet kwalijk hoor. Het lijkt me dat je daar ook een superklus aan hebt, al die reacties beantwoorden. Maar leuk is het wel!!!

ander vraagje: blijft deze topic ook open, omdat je nu die oproep hebt geplaatst?

honden page profiel Adinda, Runeke, Paloma, Wolf, Pixie en poes UncasAdinda, Runeke, Paloma, Wolf, Pixie en poes Uncas

honden foto van Adinda, Runeke, Paloma, Wolf, Pixie en poes Uncas
Een volledige witte greyhound zal je ook heel moeilijk vinden.

Kleurslag wit vind je makkelijker bij de galgo's. Zij zijn er ook in het zwart..., maar ik denk dat het wel moeilijk wordt om galgo's te vinden voor jouw project. Veel van die hondjes komen uit Spanje en hebben al zoveel meegemaakt.

honden page profiel lilianne&totolilianne&toto

honden foto van lilianne&toto
middeslag witte keeshond heb er zelf 1

honden page profiel SchaakprojectSchaakproject

honden foto van Schaakproject
" Een volledige witte greyhound zal je ook heel moeilijk vinden.

Kleurslag wit vind je makkelijker bij de galgo's. Zij zijn er ook in het zwart..., maar ik denk dat het wel moeilijk wordt om galgo's te vinden voor jouw project. Veel van die hondjes komen uit Spanje en hebben al zoveel meegemaakt. "


Ik was er al wel een beetje bang voor, ik probeer het eerst want het zou wel mooi zijn als het gaat lukken. Galgo's vind ik ook goed, maar het angstige is wel moeilijk. Volgens mij zit het ook wel een beetje in het ras zelf.

honden page profiel MeenteMeente

honden foto van Meente
Ik heb nog wel een zwarte reu.
Het is wel geen echte herder, maar hij lijkt er goed op.
Hij is ook erg braaf, dus blijven zitten zal niet zo'n groot probleem zijn.

Ik vind je project echt cool!
Lijkt me super om al die honden bij elkaar te zien.

honden page profiel SchaakprojectSchaakproject

honden foto van Schaakproject
" Ik heb nog wel een zwarte reu.
Het is wel geen echte herder, maar hij lijkt er goed op.
Hij is ook erg braaf, dus blijven zitten zal niet zo'n groot probleem zijn.

Ik vind je project echt cool!
Lijkt me super om al die honden bij elkaar te zien. "


Als hij puntoren had gehad zou hij een goede kandidaat zijn, maar als reserve mag je natuurlijk mee doen! Stuur maar een PM of mailtje als je wil :-)

honden page profiel SchaakprojectSchaakproject

honden foto van Schaakproject
" hihhi een hele fylosofie achter de keus van je rassen!!!!!!1 leuk hoor!
Voor mij benje nu al geslaagd voor je projekt. Ik vind het echt supertof om dit te volgen en zou haast zeggen; al sik iets kan doen...........?!

Heb je bij alle rasen al een frum gezocht? daar kun je vast nog mensen vinden die mee willen doen.
Ik denk zomaar mee, uit enthousiasme. Enne als het enes niet lukt om persoonlijk op een reactie van mij te reageren, ik neem het je niet kwalijk hoor. Het lijkt me dat je daar ook een superklus aan hebt, al die reacties beantwoorden. Maar leuk is het wel!!!

ander vraagje: blijft deze topic ook open, omdat je nu die oproep hebt geplaatst?
"


Ik ben druk bezig alle forums langs te gaan, maar dat duurt eventjes voor alles gebeurt is.

Laat maar weten wat je leuk vind om te doen, dan mag je ook zonder hond :-) Ik kan wel wat voor je verzinnen.

honden page profiel ThopenThopen

Echt super leuk initiatief! Ik denk persoonlijk ook dat je het makkelijker zou hebben indien je voor bruin & blond zou gaan (zo zijn er toch ook best veel schaakborden) in plaats van zwart wit. Zo heb je meteen ook de hele resem labradors & Retrievers, waar er toch heel veel van te vinden zijn!

honden page profiel chrischrisgoedgekeurde fokker

honden foto van chris
Als je echt een witte Tibetaanse masiff zoekt, kan ik mischien helepen (inzwart zijn ze makkelijker te verkrijgen), ik heb een witte gefokt.

honden page profiel Samantha ;)Samantha ;)

honden foto van Samantha ;)
chihuahua (black & tan en wit)

honden page profiel Delano & marleyDelano & marley

honden foto van Delano & marley
Amerikaanse stafford O-)

honden page profiel Jana & Romi Jana & Romi

honden foto van Jana & Romi
Chihuahua's (beide kleuren) en bijvb een dwergkeesje (in beide kleuren)


Ga naar Pagina 1 2 3 4 5

Home | Registreren |