pff Jackie weer ziek :-(

5 reacties

Jacqueline, Jackie en Joy

11 juni 2011, 09:36

Jackie heeft het te pakken de laatste paar dagen.

Zo ben ik maandag naar de DA geweest bleek dat ze kennelhoest had.
Medicijnen gekregen en ze had geen last meer.
Gisteravond lekker nog de laatste ronde doen, spuugt ze ineens tot 3 keer aan toe en flink aan de grijse diaree :'( .
Ze was totaal niet lekker en wou ook niet meer lopen, was zwaar aan het ademen dus eerst even haar rustig laten worden en haar schoonmaken want ze zat helemaal onder.
Het leek wat beter te gaan, eten wou ze totaal niet zelfs haar lievelingssnoepjes niet, drinken een klein beetje.
Vannacht nog een paar keer diaree gehad en toen ging ze heerlijk in haar mandje slapen.
Vanmorgen wou ik lekker wandelen met ze, hele Jackie niet te vinden.
Hele huis doorgezocht maar niks geen Jackie..normaal reageert ze wel als we haar roepen maar geen kik dus ik al half in paniek door het huis rennen...zit ze in onze kledingkast onder een berg kleren O-)
Gelukkig gaat het nu weer ietsjes beter, eten wil ze nog steeds niet en aan de diaree is ze ook nog maar ze is weer wat actiever.
Hopen dat mijn kleine meisje snel weer wat opknapt want pff dit schiet ook niet op.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pff Jackie weer ziek :-(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia & Tank

11 juni 2011, 09:40 3 doggies

Ach arme Jackie.
Hoop dat ze snel opknapt.

Japjes

11 juni 2011, 09:42 3 doggies

heel veel beterschapjes

Hanne baasje van Bonny

11 juni 2011, 09:45 3 doggies

Het zit jullie echt niet mee ,
hoop dat ze snel weer beter is .
Heel veel beterschap Jackie !

corrie koopman

11 juni 2011, 10:01 3 doggies

Ik wens haar heel veel beterschap toe.
En ze krijgt een poot van Isa en Bowie.

nina +

11 juni 2011, 12:11 3 doggies

beterschap...dikke knuf..de arme schat.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pff Jackie weer ziek :-(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^