Zo jammer!

5 reacties

Kelly en Scylla

4 juni 2011, 10:26


Ik kijk al weken uit naar deze agilitywedstrijd! Ik ga gisterennamiddag nog vanalles halen om het Scylla vandaag zo aangenaam mogelijk te maken met die hitte!
Ik zet gisterenavond alles klaar, maak de pick-nick voor vandaag... tot ineens Scylla raar begint te hoesten.
Eerst dacht ik, een pluisje in de keel, zal wel overgaan! Maar om het kwartier kreeg ze het opnieuw.
Ik was er niet gerust in (uiteindelijk ken je je hond en weet je zelf wel of er iets niet juist is)en belde om half tien nog naar de dierenarts. Deze was zo vriendelijk en kwam binnen het kwartier naar zijn praktijk!
Haar kliertjes waren opgezwollen, de ogen waren vochtig, op de longen was GELUKKIG niks te horen, maar ze had ook wat koorts.
---> kennelhoest! (Brrrr, ik kreeg het koud en warm tegelijk toen ik deze naam hoorde. Typisch voor zo'n ongerust iemand)
Na een prik mochten we naar huis en nu moet ik haar 2x per dag een pil antibiotica geven. En kan onze wedstrijd natuurlijk niet doorgaan!
Nu, ik ben blij dat ik naar de dierenarts geweest ben en dat we de behandeling zo snel konden opstarten! Tja, en die wedstrijd... volgende keer beter zeker! MIJN HONDJE VOOR ALLES

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zo jammer!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kelly en Scylla schreef het onderwerp

4 juni 2011, 17:56

Ben blij... Scylla heeft al een paar uur niet meer gehoest! 'k Ga haar nu proberen het tweede pilletje te geven!

Hanne baasje van Bonny

4 juni 2011, 18:32 3 doggies

Jammer van die wedstrijd maar gezondheid gaat voor alles.
Heel veel beterschap voor Scylla .

Kelly en Scylla schreef het onderwerp

4 juni 2011, 18:44

@Hanne en Billy: Oooh da's lief! Jullie kaartje heb ik net afgeprint en op de frigo gehangen!

corrie koopman

4 juni 2011, 20:21 3 doggies

Het is jammer van de wedstrijd maar de gezondheid van de hond gaat toch voor.
Beterschap voor Chylla.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zo jammer!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^