Pup ziek ??

69 reacties · pagina 1 van 3

Luna & Pippa

29 mei 2011, 08:05

Hoi,

De eerste nacht was een ramp :p Eigenlijk heb ik niets geslapen,maar ach,dat heb ik voorover. Maar ik maak me toch wel zorgen om Pippa.

Vannacht heeft ze zitten braken,terwijl ze gisterenavond niks gegeten heeft. Ook heeft ze voor onze neus binnengepoept,was ook al water met een klein beetje bloed. En dan heeft ze nog een soort van gele schilfertjes in de vacht.

Moet ik me zorgen maken? Want ik geloof niet dat onze Dierenarts op zondag werkt. Ik maak me ongelofelijk veel zorgen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pup ziek ??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

*Boots*Rip*

29 mei 2011, 08:15

Waar heb je haar gekocht als ik vragen mag?

Ik denk toch dat je beter naar een dierenarts kan gaan hoor.
Mijn dierenarts zit in België daar kan ik altijd terecht ook op zondag gewoon ff bellen.

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

29 mei 2011, 08:15

Braken en diarhee met wat bloed?
Als de bliksem naar een dierenarts.
Er zijn ook weekend diensten.

Luna & Pippa schreef het onderwerp

29 mei 2011, 08:17

Bij kenissen. ;-)

Eh bij de diarree was er maar 1 x bloed bij ja,maar niet veel. Maar we gaan vandaag zowieso bellennaar onze dierenarts (:

Anoniem (gast)

29 mei 2011, 08:20

Luna een pup droogt snel uit.
En bloed in de ontlasting duidt volgens mij op een ontsteking in de darmen.
Hoe oud is je pupje?

*Boots*Rip*

29 mei 2011, 08:20

Je zou hun kunnen bellen of de andere pups het ook hebben mischien een virus of infectie

ik zou zowiezo even de dierearts bellen

Luna & Pippa schreef het onderwerp

29 mei 2011, 08:21

Nee,ze drinkt wel,maar eet niet.
Ze is vandaag 3 maandjes (:

Luna & Pippa schreef het onderwerp

29 mei 2011, 08:22

Boots;
Tuurlijk gaan we naar de dierenarts bellen. IK maakte me ookal zorgen van die schilfers,maar mijn tante haar hondje heeft dat ook.

over de schilvertjes even geen zorgen maken, dat gebeurt wel meer met een puppyvacht, door goede voeding en wat zalmolie of wat dan ook, verbeterd dat snel, maar........

dat je pup niet wilt eten, en toch wat bloed bij zijn ontlasting heeft, al is het maar weinig, is er iets wat niet goed is.

niet op de pc blijven zitten, maar nu even bellen of er iemand is die naar je pup kan kijken. want een pup is heel kwetsbaar nog op zijn darmen, niet afwachten, het is negen uur, dus bellen en vragen of je langs mag komen. voor een pup maken ze zeker tijd.

Luna & Pippa schreef het onderwerp

30 mei 2011, 00:38

Ik ben naar de dierenarts gegaan. Gelukkig maar !

Mijn pupje heeft (zoals we al dachten) een maag-darmontsteking en uitdroging. We moeten iets door haar drinken mengen want dat is zeer belangrijk,dat ze drinkt,omdat ze vocht verliest door het overgeven en slijmpjes poepen. En tot nu toe doet ze het zeer goed zeg! ze drinkt wat ze mag krijgen (4ml per uur),ze plast nog en heeft nog wat bloed gepoept,alleen wil ze echt niet eten. Morgenvroeg gaan we iets anders proberen te eten geven.

Ik vind het gewoon erg dat we ze ziek gekocht hebben :(

Maargoed. Ze zeggen dat slapen de beste medicatie is zeker (:

S&F.

30 mei 2011, 00:48

Ik vind pippa verdacht veel op Lizzy van laatst lijken.

Komt ze uit Oss?

Luna & Pippa schreef het onderwerp

30 mei 2011, 06:23

Neen niet uit Oss.

Mensen, Haar toestand is er op achteruit gegaan. Ze drinkt niet meer en staat niet meer op. Mijn cavia had net hetzelfde en die hebben ze ingeslapen.

Luna & Pippa schreef het onderwerp

30 mei 2011, 06:30

We gaan haar eerst laten zien aan de mensen van waar ze komt. Ik heb al een vermoeden wat die gaan zeggen,en dat is of we het geld terug willen. Maar wat maakt dat uit? Mijn puo ligt op sterven en ik heb d'r pas van zaterdag,en dat is wat mij zo kwaad maakt.

Simone, Cody en Flynn

30 mei 2011, 06:50

Aangezien je de pup bij kennissen vandaan hebt zal dit extra zuur zijn.

Eefje • Yuna

30 mei 2011, 07:06

" We gaan haar eerst laten zien aan de mensen van waar ze komt. Ik heb al een vermoeden wat die gaan zeggen,en dat is of we het geld terug willen. Maar wat maakt dat uit? Mijn puo ligt op sterven en ik heb d'r pas van zaterdag,en dat is wat mij zo kwaad maakt. "


Het is nu aan jou om voor je pupje te zorgen wat je kan tot het einde. Jij hebt voor dit pupje gekozen en is nu jou verantwoorelijkheid.

Ik heb dit ook meegemaakt met een pup, die kwam uit de broodfok. Zij is overleden aan uitdroging onder andere. Wat je misschien zou kunnen doen is gekookte kip met gekookte rijst geven met wat kookvocht, dit kan de darmen wat herstellen. Mijn hondje wilde ook niet eten en drinken maar dit wel. Maar let op alles in minimale portie's elk uur aanbieden.
Als ze niks meer eet of drinkt, gelijk weer terug naar de DA desnoods laat je haar opnemen om aan het infuus te gaan. Je hebt geen idee hoe snel dit haar fataal kan worden, mijn hondje was binnen 5 dagen gestopt met eten, en overleden.

Eefje • Yuna

30 mei 2011, 07:08

Ben jij trouwens niet Nadia, die veel topics had geopend vorige week over welk ras bij jou zou passen??

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

30 mei 2011, 07:13

Luna, niet eerst naar de mensen waar je haar hebt gekocht.

Ga nou meteen weer naar de dierenarts!!!
De pup heeft vocht nodig ze moet aan het infuus.

Eefje • Yuna

30 mei 2011, 07:16

Mag ik vrage of de 'fokker' van Pippa de ouders heeft getest op erfelijke ziektes? En in welke omstandigheden ze is opgegroeit bij die fokker?
Misschien is dat de oorzaak dat ze nu ziek is.
Want als ze al uitdroogt en bloed bij haar ontlasting zit, dan is er echt wel meer aan de hand dan dat ze zich gewoon even niet lekker voelt zeg maar.
Dus ben ik wel benieuwt hoe dat zit.

Luna & Pippa schreef het onderwerp

30 mei 2011, 07:23

Eefje, het is niet alleen uitdroging. Ze kan NIET meer bewegen. Alleen haar kopje. Haar pootjes zijn gewoon lam zegmaar. Haar ontlasting laat ze gewoon lopen op haar mandje,omdat ze gewoon niet meer kan staan. Mijn Cavia had net precies hetzelfde. En daarmee denk ik dat ze haar niet meer kunnen helpen

Gisteren liep ze nog,ze dronk nog. Oke ze at niet,maar het drinken was het belankrijkste.

Eefje • Yuna

30 mei 2011, 07:26

Natuurlijk kan je haar helpen!
Jezus wat een instelling sorry hoor, maar je praat hier wel over jou pupje waar jij voor moet gaan vechten!
Je moet haar laten opnemen bij je DA, mensen die verstand hebben van zieke dieren, die weten hoe ze nu moeten handelen.
Hebben ze je niet gezegt dat je hun op de hoogte moet houden?
Als je niks doet gaat je puppy het niet redden.

Eefje • Yuna

30 mei 2011, 07:28

Maar waren de ouders getest, en hoe was de omstandigheid? Daar ben ik toch heel erg benieuwt naar.
Wat zegt de fokker hiervan? Heb je die al op de hoogte gestelt?

Luna & Pippa schreef het onderwerp

30 mei 2011, 07:34

De dierenarts denkt kattenziekte. Ze heeft gewoon geen puf meer. En als ze bij de dierenarts is wat dan ? Haar laten opnemen werkt toch niet ALS het kattenziekte is. Want ze moest woensdag terug ingeënt.

Maar ik ga stoppen en naar de da bellen hoor.

Eefje • Yuna

30 mei 2011, 07:35

Waarom probeer je het dan niet?
En waarom bel je je DA nu pas weer. :'(
Ik zou het gewoon vragen of het kan, en anders bij een andere DA vragen.

En mag ik misschien antwoord op mijn vragen?

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

30 mei 2011, 07:36

Ik denk eerder aan hondenziekte.
Maar bel alsjeblieft nu meteen de dierenarts en laat haar opnemen.
Zoals ik al schreef ze moet aan het infuus om de vochthuishouding weer op peil te brengen.
Hoe langer je wacht hoe meer kans dat de pup het niet haalt.
Als je dierenarts het niet wil, ga dan meteen naar een ander.
Help de pup!!!.

S&F.

30 mei 2011, 07:36

Sorry hoor maar elk weldenkend mens zou nu allang weer bij de dierenarts zijn.

In plaats daarvan kies jij op internet te kijken en de vragen en zo je hond onnodig te laten lijden.

Kost het soms teveel?

Luna & Pippa schreef het onderwerp

30 mei 2011, 07:41

De da zegt dat we terug moeten gaan van waar ze komt. );

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

30 mei 2011, 07:43

Ga dan naar en andere dierenarts.
De mensen waar ze vandaan komt kunnen haar toch niet helpen.
Alleen een dierenarts kan dat.

Doe nou eens wat, neem de pup mee en ga naar een andere dierenarts.
Dat is toch niet zo moeilijk.

S&F.

30 mei 2011, 07:53

En jij hebt geen last van paniek doordat je pup niet meer kan staan, niet eet en bloed schijt?

Dus je voelt niet de behoefte dat arme wezentje te helpen? Of ben je te beroerd geld uit te geven?

Uniek in je soort denk ik.

Ik had allang een andere DA opgebeld om langs te komen en daarnaast de mensen gebeld waar de pup vandaan kwam.

Maar dit soort dingen zijn te verwachten als je een pup ergens vandaan haalt, waarvan je niet weet hoe ze gefokt zijn.
En als dat ook nog kennissen zijn, had ik het al helemaal niet gedaan, want om daar tegen te zeggen dat ze het verkeerd hebben gedaan, is niet zo makkelijk.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pup ziek ??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^