Puggle

3 reacties

Jesse (gast)

24 april 2011, 22:24

Hallo,

Ik ben op zoek naar een puggle.
Waar kan ik die best kopen, wie kent een nestje?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Puggle" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

24 april 2011, 22:29

Een Puggle is geen ras dus via een rasvereniging zal moeilijk gaan O-)
dDeze pups komen vaak uit pretnestjes...

let erop dat de pups opgroeien bij mensen in huis...met de moederhond erbij!!
Dat beide ouderdieren goed door de erfelijke testen zijn gekomen

dus niet naar een grote schuur gaan met 100 verschillende puppies O-)

-

24 april 2011, 22:32

Een puggle is geen erkend ras. Het is een kruising tussen een Mopshond en een Beagle. Er bestaat dus geen (officiële) rasvereniging, en ook geen aangesloten fokkers. Je zult met name pups bij broodfokkers en 'oepsnestjes' aantreffen, pas hier dus heel goed mee op. Zorg ervoor dat je er zeker van bent dat de ouders getest zijn op erfelijke afwijkingen, en dat het om een betrouwbare fokker gaat, alvorens je een pup aanschaft. Het zal heel erg moeilijk zijn om een 'goede' pup te vinden. De moederhond (en mogelijk ook de vaderhond) MOET aanwezig zijn en de pups moeten het liefst opgroeien in de woonkamer. Anders is het foute boel.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Puggle" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^