stamboom

16 reacties

~Saartje & de chihuahua roedel ~speciaal aangestelde fokker

15 april 2011, 13:48

Hoi,

ik vroeg me af of er site's zijn waar je als je de stamboomnaam van je hond (of een andere hond) intypt je de stamboom te zien krijgt.
Ik zou dit graag weten omdat ik mee eens wil bezig houden met het uitpluizen van de stamboom van Nabu en ik daarin zover mogelijk in de tijd terug wil gaan gewoon uit nieuwsgierigheid.
Ik ben op het vlak van stambomen uitpluizen een groentje en ik niet weet waar te beginnen met zoeken.

Groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "stamboom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia, Andor en Deamon

15 april 2011, 14:14 3 doggies

Misschien als je op google pedigree database intypt en het ras waar je de stambomen van wilt opzoeken erbij

veronique

15 april 2011, 14:15 2 doggies

kan wel geloof ik maar vraag me niet waar..

Mexx

15 april 2011, 14:15 2 doggies

Oeh er is laatst een topic geweest hierover.
Met sites. Geloof geopend door Lisanne

Vorkjegoedgekeurde fokker

15 april 2011, 14:20 3 doggies

Er is nog een website, www.pawpeds.com, hier wordt van 21 rassen de stambomen bijgehouden. Je kan via deze site heel makkelijk de inteeltpercentages zien.

~Saartje & de chihuahua roedel ~speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

15 april 2011, 14:24

O dank jullie. Die sites ga ik zeker eens bekijken. Houd de FCI dat niet bij (zij geven toch de stambomen ?)

Witte Draak

16 april 2011, 21:00 3 doggies

Je kan ook naar de Raad van Beheer mailen met de stamboomnaam van je hond en zijn chipnummer. Als hij echt een rashond is, staat hij in de database van de RvB en kunnen zij je eventueel verder helpen.
Op deze manier ben ik ook achter Charlie's stamboomnaam gekomen en kwam ik erachter waar hij vandaan kwam, heb ik contact kunnen opnemen met zijn fokker en vorige eigenaren etcetera.

J. & T. van H & D

16 april 2011, 21:04 3 doggies

Vaak zetten fokkers de stambomen op hun site en dan ben je al een beetje op weg, ook kan je namen gewoon op google intypen dan wil het ook wel eens naar voren komen....succes ;-)

~Saartje & de chihuahua roedel ~speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

16 april 2011, 21:05

Ik ken de fokker en de naam maar het is gewoon om zoveel mogelijk generaties terug te gaan. Ik wil alles weten over zijn neven nichten opa oma enz enz. Dus echt de hele stamboom uitpluizen, ook die van de oma en die van de opa en zo zover mogelijk terug gaan. Ook ivm ziektes enz1.
Kijken waar hij uitkomt.

Ik zou graag (in een verre toekomst) fokken en dan vind ik dat je je bloedlijn zo goed mogelijk moet kennen en ik wil daar alvast op oefenen op het uitpluizen van bloedlijnen.

De stamboom naam en de fokker heb ik maar de helft van zijn familie zit in Noorwegen en ook een deel in Finland... Dus ik weet niet of de raad van beheer me veel zal kunnen helpen daarmee ;-)

cia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

16 april 2011, 23:25 2 doggies



Gewoon googelen net als H&T zegt.

Lisanne

16 april 2011, 23:27 3 doggies

Ik heb er inderdaad eens een topic over gehad :-D


Je kunt inderdaad via de pedigree database, al staan niet álle honden erin :-D

GeenZinMeer

17 april 2011, 10:49 3 doggies

Van mijn ras bestaat wel zo'n site. Echt ideaal aangezien je ook foto's kunt bekijken van elke hond en dus ook lijnen. En virtueel kun je honden met elkaar kruisen om te zien hoeveel procent inbreeding er zal zijn.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "stamboom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^