Rood uiteinde op piemel..

9 reacties

liesbeth

13 april 2011, 16:39

Ik was net met mijn Engelse Bull Joep aan het spelen,toen er ineens een stuk piemel uit kwam zetten.
Ik zag dat het uiteinde rood was op zijn piemel net een klein ballonnetje.
Heeft iemand hier ervaring mee of kan iemand me zeggen wat dit kan zijn?.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rood uiteinde op piemel.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

liesbeth schreef het onderwerp

13 april 2011, 16:43

Ja je hebt zijn piemeltje zeg maar,en dan zat er op het uiteinde een rood ballonnetje.(dus niet rose echt rood).
Ik heb vroeger ook een reu gehad,die zat ook altijd met zijn zakie open en bloot zeg maar,maar die had dat niet.

Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

13 april 2011, 16:44

Hier hebben ze het alle drie...

het puntje is opgezet en roder dan de rest

Priscilla

13 april 2011, 16:44

Een ballonnetje heb ik nog nooit gezien hoor...
Het klinkt een beetje stom maar heb je een foto ervan ?
Anders even een telefoontje naar de DA?

Annet & Sam

13 april 2011, 16:45

Heel herkenbaar. HIer ook zo'n flapdrol die z'n zakie niet binnen kan houden. Is er iets aan te doen of hoort dat er nou eenmaal bij of het gaat het ook nog eens over? (behalve hem dr af te hakken ;-)*Grapje*)
ben er zelf wel aan gewend dat het er uit hangt, maar visite die kan er naar kijken..van.. wat is dat!?!

liesbeth schreef het onderwerp

13 april 2011, 16:49

Geen foto van...kijken of vandaag zijn viltstift nog naar buiten piept en ik er een foto van kan maken. ;-)
Het is echt een soort ballonnetje op het uiteinde...die rood is.
Lijkt wel een bloeduitstorting..ofzo..

Priscilla

13 april 2011, 16:49

Hier komt het roze gevaarte ook wel eens om de hoek kijken...maar daar zit toch geen ballonnetje op...Of mist Dino nou iets haha

Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

13 april 2011, 16:50

Hier hebben ze een staafje...dan een bolletje(verdikking) en dat loopt uit in een puntje..

Bhody had m er net uit dus kon het goed bestuderen O-)

liesbeth schreef het onderwerp

13 april 2011, 16:51

Ja zo n rose geval ben ik wel gewent,had mijn vorige reu ook last van,maar dit heb ik bij mijn vorige reu nooit gezien.
Kijk het wel even aan,heeft er naar mijn idee geen last van anders even een ritje langs de Da.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rood uiteinde op piemel.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^