Hoe kun je het beste een chihuahua opvoeden van 4 december 2010

26 reacties

hond

11 april 2011, 20:06 3 doggies

Hallo

Ik heb een pup van 19 dec 2010 dus ietsjes jonger. Ook daar gaat alles nog niet altijd goed mee hoor.
Ik weet niet of ze nog alles binnen doet of is het alleen nog maar een ongelukje en ook hier doet hij nog de hele dag door dingen die hij niet mag. Natuurlijk zijn er een hele boel dingen die goed gaan. Maar hij groeit ook groter en kan daardoor weer meer. Daarin moet je blijven sturen. Ga je ook naar puppycursus? Ook daar leren wij van alles waar we in de week weer mee oefenen en wat hem dan lekker moe maakt.
Misschien moet je de vraag iets duidelijker neerzetten bv wat doet ze dat niet mag. Hoe zit het precies met het zindelijk zijn.

in ierdergeval succes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe kun je het beste een chihuahua opvoeden van 4 december 2010" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^