Zwemmen

9 reacties

Roos

24 maart 2011, 21:14

Hoi allemaal,

onze pup (7 maand) heeft afgelopen weekend voor het eerst gezwommen! Nouja gezwommen, hij durfde nog niet verder dan waar hij kon staan. Het is een beetje een voorzichtig hondje, dus ik hoop wel dat hij het op een gegeven moment wel durft!
Hebben jullie honden die van zwemmen houden, en zoja, hoelang duurde het voor hij echt durfde te zwemmen?

xxx Roos en Tukkie

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zwemmen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kobus & Cas

24 maart 2011, 21:16

Zwitserse Witte Herders zijn echte zwemhonden, toch duurde het tot een jaar of 3 toen Sara voor het eerst echt durfde te zwemmen. Sara is nogal een schijterd haha ;-) Maar nu is ze niet meer uit het water te krijgen hoor, zelfs in de winter neemt ze nog graag een duik! (hoewel dat niet altijd mag)

Kobus vindt pootjebaden erg leuk, doet ie ook graag, maar zwemmen niet echt. Hij heeft weleens gezwommen maar doet het niet snel... Misschien als het warmer is wel.

Romina, Cooper* en Willow

24 maart 2011, 21:16

Mijn Coopertje wil ook niet zwemmen.
hij durft het ook niet. Hij gaat wel met zijn voetjes in 't water, maar daar blijft het ook bij.

Maar je kan het ook van de andere kant bekijken.. Zo zal hij nooit achter bv een eend aanzwemmen ofzo O-)
en hoef je nooit schrik te hebben dat hij te ver het water ingaat ofzo :P

corrie koopman

24 maart 2011, 21:16

Knap dat je al zo ver in het water durft. :-)
Isa en Bowie vinden het water helmaal niet leuk. O-)

Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

24 maart 2011, 21:18

Bhody heeft het eerste half jaar niet gezwommen..
Dood eng vond ie het..

Totdat het winter was....
-10 en veel sneeuw en ijs en wat doet meneer??

Hij rent uit het niets zo het water in O-)


Sommige honden houden echt niet van zwemmen en zullen ook nooit verder gaan dan tot de voetjes

Misschien kan je straks als het warm weer is samen met hem gaan zwemmen ;-)

Roos schreef het onderwerp

24 maart 2011, 21:21

Haha ja hij vindt het water wel echt super interessant, als er water in de buurt is gaat hij altijd wel snuffelen en drinken en voorzichtig met zn pootjes erin.. Samen zwemmen zou inderdaad echt wel helpen denk ik, want hij wil met alles altijd eerst de kat uit de boom kijken! Of de hond uit het water :P.
Tollers zijn ook echte waterhonden, wel leuk :-). Over een week gaan we het nog eens proberen met een vriendje van em erbij!
xx

Hanna

gewijzigd 24 maart 2011, 21:39

Mijn honden zwemmen ook. Vandaag de eerste zwemfoto van Tobias gemaakt.

Shiva heeft het afgekeken van mijn Labrador, en Tobias weer van Shiva.

In een groep gaat het spelenderwijs.

mo

24 maart 2011, 21:39

jeska was eerst een paar keer het water ingevallen, waar ze best wel van schrok :-) Uiteindelijk leerde ze wel een soort van zwemmen na ehm ik dnek 8 maanden ofso :-)

D&G

24 maart 2011, 21:46

Doowey vindt zwemmen het mooiste wat er is. De eerste keer was hij 4 maanden en het ging perongeluk, hij rende achter een boxer aan die het water in rende en net effe groter was dan hij zelf. Ziensdien moet hij in elke sloot zwemmen die hij ziet. :-D :-D :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zwemmen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^