Trekken aan de leiband

0 reacties

Wieke en Rasta

21 maart 2011, 10:12

Als ik met Rasta alleen ga wandelen trekt hij haast niet aan zijn leiband. Hij probeert wel maar niet al te lang. Dit is wel tijdens zijn dagelijkse ochtendwandeling en avondwandeling. En die zijn steeds verschillend van route.

Gaat mijn zoon en man mee is er geen houden meer aan !! Geen enkel trucje werkt dan nog ! Hij kijkt niet, heeft geen interesse in beloning en ook niet in zijn favoriet speelgoed. (=bal) Telkens hij trekt stop ik, hij gaat dan wel flink zitten maar op het ogenblik dat we terug vertrekken zou hij mijn arm eraf rukken ! :'(

Waarom blijft hij toch zo trekken ????? Ik word er gek van :'( Op You Tube lijkt alles zo simpel !

Iemand een extra trucje om hem niet meer te laten trekken ??? ;-)


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Trekken aan de leiband " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^