
Ik ben baily, een Boomer matlthezer x chichu. geboren met Oud en nieuw, 28 december. ik was de kleinste van het nest dus ik werd om de 3 uur gevoed door een vrouwtje.
mijn pootjes waren heel klein, ze zijn nu flink gegroeit. 20 febuarie werd ik opgehaalt door mijn nieuwe baasje mieranda, ze knuffelt me altijd
maar word wel boos als ik binnen plas of poep.
daarom probeer ik, als ik moet plassen of poepen naar de deur te lopen, mieranda doet de deur open en dan ga ik buiten plassen, knap van mij he !
en als ik klaar ben loop ik het huis weer in,
maar de laatste tijd vind ik het erg leuk buiten en om met takjes te lopen.
als ik uitgelaten word blijf ik ook altijd zitten, dan blijft mieranda roepen. laat maar roepen denk ik dan' en dan snuffel ik verder. ze noemt me dan ook eigenwijs maar als ze wegloopt dan ren ik wel snel achter haar aan hoor. zo lief ben ik dan weer.
Ik kan ook al een beetje op comando Sit, zitten. En ik kan ook highvife en nog meer kleine dingentjes. ik doe het alleen als ik er kip voor kijg haha.
gemeen van mij he. en ik kan ook al kusjes geven !

ik ben erg 'sociaal' zo noemt me baasje het hoor. maar als ik een grote hond zie, nou wat een macho stoer doen omdat hij groot is, wij kleintjes hebben ook lef haha. dan ren ik er op af maar als ze me aankijken ben ik snel weer weg.. ik ben heus niet bang hoor.. noujah misschien wel. maar sommige grote honden zijn heel vriendelijk ik maak snel vriendjes. ook met kleine hondjes.
ik word atlijd zo blij van andere hondjes !
ik bijt ook meestal in andere honden hun staart. vind ik grappig maar meestal zwiepen die in mijn gezicht.

Ik slaap altijd in mijn bruine mand, dat slaapt heerlijk en als ik klaar ben met slapen dan speel ik altijd met het oranje ballentje, ik snurk ook hihi. die piept zo irritant en dan bijt ik erin, ik ben toch sterker dan dat balletje.
ik ben in de tussentijd dat ik bij mieranda ben al gegroeit mijn pootjes zijn langer en ik ren sneller. als ik uitgelaten word ren ik altijd achter mieranda aan, want ze rent altijd weg en dan roept ze mij.ik vind het wel grappig, het is een soort spelletje. ik probeer altijd sneller als haar te rennen, maar als ik moe word stoppen we wel met rennen hoor.
Het strand vind ik geweldig, er zijn daar zondag veel honden en daar speel ik dan mee. wist je al dat ik ook kan graven. stoer he !
Hondenkusjes van Baily.
15 maart 2011
De naam van je hond: Baily
Ras: Boomer. chichu x maltezer.
Geslacht: Mannelijk
Geboorte: 28 DEC. 2010
Kleur: zwart met wit.
Gewicht: 1,3 kg
Waar heb je hem gekocht: Bij een boerderij.
Op welke leeftijd is hij bij jou komen wonen: 6 weken
waar slaapt hij: in zijn bench.
Stamboom: nee.
Nog andere huisdieren: Een agapornis.
Wat is hij nu aan ht doen: hij rent door de keuken met een knuffeltje in zijn bekje.



.



