27 februari hadden we een wandeling in de Loonse en Drunense Duinen. Die was erg geslaagd, ondanks de regen
Het was heel gezellig en de honden konden het eigenlijk allemaal wel met elkaar vinden. Na afloop zijn een aantal van ons nog wat gaan drinken bij de Roestelberg, hoewel we daar niet van harte welkom waren.
Het leek ons leuk om nog een keer te gaan wandelen in bij de Loonse en Drunense Duinen, ook voor de mensen die afgelopen keer niet (meer) mee konden.
En ipv de Roestelberg, zouden we misschien na afloop bij Camping Duinlust of Café Bos en Duin iets kunnnen gaan drinken, want daar zijn de honden wél gewoon welkom.
Voor degenen die het vorige topic nog even in willen kijken, is hier de link: http://www.hondenpage.com/hondenforum/61988/wandeling-loonse-en-drunense-duinen!.php



3 doggies



















