Misschien was het dan toch voorbestemd...

535 reacties · pagina 4 van 18

Net weer contact gehad met de fokker. :-)

Ze jankt nu niet meer 's nachts, terwijl ze dat de eerste nacht wel de hele tijd door heeft gedaan.
Het gaat ook een stuk beter daar; ze wordt nu geaccepteerd door de roedel en is zelf ook een stuk meer op haar gemak. Tevens is ze dol op wandelen, maar laat haar conditie echt lange wandelingen alleen nog niet toe. Maar daar wordt aan gewerkt. :-)
Komende week willen de fokkers met haar naar de dierenarts, om haar volledig na te laten kijken, dus dan zullen we meer weten over haar gezondheid.

Zaterdagmiddag gaan we er weer heen; dan krijgen we meteen "les" over de vachtverzorging. Dat heeft onze fokker leuk verzonnen, want dan is ze zelf een stuk eerder klaar. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Misschien was het dan toch voorbestemd..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Suze en de 3

10 maart 2011, 17:33 3 doggies

Oh fijn dat het beter gaat! Echt ik word helemaal enthousiast van dit topic, ik voel helemaal met je mee! En handig verzonnen hoor, van je fokker hahaa!! O-)

Wilma en Dobby (RIP)

10 maart 2011, 17:43 3 doggies

Ze gaat vooruit! Da's altijd goed! Misschien zit het probleem dan ook niet zo diep... ;-)

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 maart 2011, 17:51

@ Suze: Wat een lieve reactie! Bedankt!

@ Wilma: Ik denk dat ze vooral haar vertrouwen terug moet krijgen, zowel in andere honden als in mensen. Er is hoogstwaarschijnlijk het laatste half jaar amper naar haar omgekeken, dus nu moet ze gaan zien dat de wereld om haar heen ook leuk kan zijn. En we gaan er alles aan doen om dat voor elkaar te krijgen! :-)

fortuna

10 maart 2011, 19:29 3 doggies

maar als je deze hond neemt,wat gebeurt er dan met roxy?moet die dan weer weg?

Angela en Michel

10 maart 2011, 19:58 3 doggies

Mis ik nu iets? Wie is nu weer Roxy dan?

Caroline & Atlas

10 maart 2011, 20:00 3 doggies

Roxy is een hondje dat via HP een tijdelijke opvangplaats zocht.

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 maart 2011, 20:05

Roxy is de hond van Linda, waar we nu op passen, gezien zij daar zelf de ruimte niet voor heeft. En ja, helaas kunnen we haar hier niet houden als het doorgaat met Yuna, omdat beide honden erg onzeker is en dat geen goede start is voor Yuna. Ik vind het heel rot, maar ik had natuurlijk nooit kunnen voorzien dat we dit bericht van de fokker zouden krijgen. En hoe rot ik.het ook vind voor Linda en vooral voor Roxy, kan ik mijn droomhond hiervoor niet opgeven. Deze kans krijg ik maar één keer.

TZN

10 maart 2011, 20:14 3 doggies

Inge,
als Yuna er aan toe is, komen Pim en ik wel een keer langs om lekker te socializen ;-) (voor baas en hond) O-)

Oké?

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 maart 2011, 20:15

@ Manon: Dat lijkt me een heel leuk idee!
Ik hou je op de hoogte wanneer ze stabiel genoeg is, als het allemaal doorgaat! :-)

TZN

10 maart 2011, 20:16 3 doggies

TOP!!!
ik hoor het nog wel ;-)

Claudia

10 maart 2011, 20:27 3 doggies

Yuna is een schatje! Helemaal geweldig! Nu moet het geluk mij nog toelachen:(

Uma & Joker

10 maart 2011, 21:16 3 doggies

Heel veel plezier alvast Zaterdag :-D
Spannend :-)

Miora,pebbles en quiz

10 maart 2011, 21:39 3 doggies

wat jammer voor roxy natuurlijk, maar ja..
je kan inderdaad je droomhond niet laten schieten voor een opvanger..
ik hoop dat niemand dit nu verkeerd gaat opnemen, maar,
uiteindelijk moet je die opvanger ooit weer afgeven, en je eigen hond niet...

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

11 maart 2011, 11:30

Nog maar één nachtje slapen en dan zien we haar weer!!

Morgen vertrekken we om 9.30u vanuit Eindhoven; eerst nog even gauw langs m'n ouders en dan kunnen we om 13.00u bij de fokker zijn. Ik heb er zoveel zin in!

Claudia & Tank

11 maart 2011, 11:34 3 doggies

Heel veel plezier morgen maar dat moet wel lukken denk ik.
En goed opletten he bij les vachtverzorging ;-)

Liefs Claudia en een poot van Spike

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

11 maart 2011, 11:38

Bedankt!
En Claudia, dat gaat zeker goedkomen. ;-)

Ik zal proberen foto's te maken, dan heb ik dit weekend weer een leuke update. :-D

gorby2009

11 maart 2011, 11:40 3 doggies

ik vind het ontzettend leuk voor je, na alle roerige tijden die achter je liggen, en ook ongelofelijk fijn voor het teefje.

en onderschat haar vermogen tot herstel niet hoor, ook geestelijk, als ze maar een baasje treft waar ze de tijd krijgt om tot vertrouwen te komen, dan kan er zoooooo veel, en je krijgt als baas mogelijk nog meer terug.

gorby is nu 2 jaar bij ons, ach, geen vorige baas die hem herkennen zou, niet uiterlijk, maar ook niet in gedrag.

heeeeeel veel plezier gewenst :-D

Mireillevdwspeciaal aangestelde fokker

11 maart 2011, 13:30 3 doggies

Heel veel plezier morgen!!! :-D

Rianne

11 maart 2011, 13:36 3 doggies

Super dat dit inderdaad zo voorbestemd lijkt te zijn.

Het is echt un superleuke hond op die foto's te zien, vervelend dat de hond waarschijnlijk een minder positieve achtergrond heeft, maar deste meer liefde kunnen jullie hem dan geven ;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

11 maart 2011, 13:42 3 doggies

goeie fokker, dat je ..les..krijgt in vacht verzorging, en ja dat is zeker nodig, een newfoundlander kam je niet zomaar ..even..
en een newfoundlander heeft een groot incasseringsvermogen, als jij er echt bent voor Yuna , krijg je dat tienvoudig terug, en is ze snel haar oude omgeving vergeten. :-D

Bianca & Tara

11 maart 2011, 13:55 3 doggies

Veel succes morgen, hou ons op de hoogte en we zijn nu al nieuwsgierig naar de foto's :-)

sandra, elmo & denzel

11 maart 2011, 14:14 3 doggies

Hoi inge

zie nu dit topic pas,
wat een leuk nieuws heb jij zeg, ben benieuwd hoe het mogrne allemaal zal gaan of dat er van 2 kanten een klik is, maar dat komt denk ik helemaal goed, bij jou met je new foundlander virus! helemaal leuk!
Voor die mooie zwarte beer ook heel fijn dat er weer een huis is, die hem een hele hoop liefde gaan geven!
kben benieuwd naar de foto's die je morgen gaat maken!
ik hoor het wel,

Diana - Tessa&Max

11 maart 2011, 14:38 3 doggies

Huh, Roxy was toch naar Kimmy&Demon gegaan? Ik snap er nu niks meer van O-)

Heel veel plezier morgen! :-D

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

11 maart 2011, 15:16

Bedankt voor alle leuke en lieve reacties! :-)

@ Diana: Ja, klopt, maar het ging niet goed met Demon samen. Vandaar dat Roxy naar mij is gekomen; voel me er nog steeds schuldig over dat ik haar hier niet kan houden (ook al kwamen we net thuis na 2 uurtjes weg te zijn geweest en heeft ze 't hele huis overhoop gegooid en onze mixer laten sneuvelen...), maar dit is een kans die ik echt maar één keer krijg. Als de gezondheidsuitslagen van Yuna goed zijn en er is een klik, kan ik die kans ook echt niet laten schieten.

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

12 maart 2011, 09:08

Na een nacht zonder al teveel slaap... is het nu dan eindelijk zover!! Vanavond een update, hopelijk met foto's/filmpjes! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Misschien was het dan toch voorbestemd..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^