Wondje aan neus.

4 reacties

Valerie &. Arco

6 maart 2011, 18:28

Hallo iedereen!

Arco heeft sinds enkele dagen een wondje aan zijn neus. Het ziet er rozig uit en heeft nu al enkele korstjes. Het wondje bevindt zich onder het neusflapje, aan zijn neusgat. (Zie foto. De foto is van internet, maar de pijl wijst aan waar het wondje zich ongeveer bevindt).
Het wondje loopt zo ongeveer over de hele lengte van de neus, alsof hij een krab heeft gehad of de neus ergens aan opengehaald heeft.



Nu is mijn vraag wat we er het best kunnen aan doen om het te laten genezen. Naar de DA gaan is nog niet meteen nodig denken we aangezien het er niet ontstoken uitziet.
Als er wat vuil aan zit halen we dat er gewoon af met een doekje en wat water.
Kunnen we er best een speciale zalf aan doen? Of laten we het best de wonde zo genezen?

Liefs Valerie en Poot Arco

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wondje aan neus." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Amber & Lootah

6 maart 2011, 18:30 3 doggies

Onze jack heeft een keer een heel reepje uit zijn neus gehad na een aanvaring met onze aussie. Ik heb het losse stukje er toen afgeknipt en het even schoon laten bloeden. verder heb ik het gewoon steeds in de gaten gehouden dat het niet ging ontsteken en heb er verder niets aan gedaan. Het is mooi genezen je ziet alleen nog wel een littekentje O-)

Valerie &. Arco schreef het onderwerp

6 maart 2011, 18:35

@ Amber: Alvast bedankt. Ons eerste gedacht is ook om het gewoon in het oog te houden en nog niet meteen iets te doen. Toch zou het kunnen dat iemand hier op het forum een wondermiddel heeft! :-D

Amber & Lootah

6 maart 2011, 18:37 3 doggies

Haha ja, kijk een honingwondzalfje (vetramil) kan geen kwaad natuurlijk. Maar bij de DA kunnen ze er denk ik ook weinig mee, tenzij het een ontsteking wordt of het echt een snee zou zijn dat zou diep zit dat het gehecht moet worden. :-)

Yvonne en de Iertjes.

6 maart 2011, 18:39 3 doggies

Gewoon goed in de gaten houden.
Als het niet ontstoken is? Niks aan doen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wondje aan neus." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^