morgen kijken

45 reacties · pagina 1 van 2

Jack en Dais

13 februari 2011, 17:57

Nou heel misschien zijn wij morgen de trotste bezitters van 2 honden. We gaan morgen midag kijken. bij een golden retriever van ander half jaar. Baasje is helaas 3 weken geleden overleden.
Ondanks dat jacky nog jong is konden we deze jongedame daisy niet laten zitten. Dus als het morgen klikt. Dan lopen we morgen avond met 2 honden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "morgen kijken " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

13 februari 2011, 18:16 3 doggies

Oh wat leuk zeg dat jullie gaan kijken :-D
Veel plezier.
Ikk hoop dat het klikt en dat jullie de hond een goed huisje kunnen geven.

Hanne baasje van Bonny

13 februari 2011, 18:25 3 doggies

Wat fijn van jullie , ik hoop dat het klikt tussen Jacky en Daisy .Veel succes morgen :-D

Jack en Dais schreef het onderwerp

13 februari 2011, 18:27

Nee hij zit niet in het asiel. Nee ze in nog dat huis. Ik ga ervan uit dat de vrouw des huizes nog leeft en dat die er niet voor kan zorgen, want dochter van die heeft de advertentie geplaats.
We zullen het morgen zien

Yvonne en de Iertjes.

13 februari 2011, 18:30 3 doggies

Wat mooi van jullie dat jullie Daisy een nieuw mandje geven.
Ik hoop dat de klik er meteen is en dat we morgen bericht krijgen dat jullie lekker samen zijn gaan wandelen.
En foto's natuurlijk. ;-)

Lisanne

13 februari 2011, 18:30 3 doggies

Heel veel succes morgen!

Sterre krijgt als alles goed gaat ook morgen een vriendje! Dus wie weet lopen we dan beide met 2 honden ;-)

Jack en Dais schreef het onderwerp

13 februari 2011, 18:34

Ja heb er ook zoveel zin kan de klok wel rond kijken haha. Helaas gaat jacky morgen niet mee omdat ik graag wil kijken hoe daisy is als ze alleen is, omdat ze misschien wel verdriet kan hebben van haar baasje. Gelukkig weet ik wel dat jacky met iedere hond kan dus dat is geen probleem en daisy kan dat ook.

corrie koopman

13 februari 2011, 18:41 3 doggies

Wat fijn dat Daisy weer een fijn thuis bij jullie krijgt.
Heel veel plezier met haar en dat het ook goed klikt met Jacky. :-)

Japjes

13 februari 2011, 19:42 3 doggies

leuk :-D

Tyson en Lilly

13 februari 2011, 20:38 3 doggies

hopen dat het klikt.
Zou heel fijn zijn als je zo'n hond een nieuw huisje kunt geven, veel succes!

Annemie Bo en Mona

13 februari 2011, 20:51 3 doggies

Een leuk valentijnscadeau ;-) .
Veel succes morgen!!

Yara goedgekeurde fokker

13 februari 2011, 22:00 3 doggies

Veel succes morgen. :-)

Anita

13 februari 2011, 22:04 3 doggies

Tja, dan duurt wachten lang...
Ik hoop dat het klikt tussen jullie en dat ze bij jullie een goed thuis zal vinden.

Jack en Dais schreef het onderwerp

14 februari 2011, 10:22

Ja wachten duurt echt lang. De nacht ging ook niet voorbij er vlogen alle maal vragen door me heen. Maar we gaan om kwart over 1 weg.

Lisa

14 februari 2011, 12:50 3 doggies

Spannend hoor!! Ben benieuwd :-D

babs

14 februari 2011, 14:51 3 doggies

veel plezier vandaag :-D

Tobi en Abeltje

14 februari 2011, 14:52 3 doggies

Spannend! Ik ben reuze benieuwd naar je volgende berichtje

Lisanne

14 februari 2011, 14:54 3 doggies

Ben benieuwd hoe het bij jullie gaat!

Wreck is intussen hier thuis!! :-D :-D

Vera en de max !

14 februari 2011, 14:57 3 doggies

Hopelijk duurt het niet lang meer want ben benieuwd!

Tim † Yoran Rixt

14 februari 2011, 15:22 3 doggies

het is te hopen dat het klikt, krijgt zo,n schat tenminste ook goed plek. heel veel succes, groetjes 2 herplaatsers

Jack en Dais schreef het onderwerp

14 februari 2011, 18:27

ZO daar zijn we weer en het is chaos hier in huis.. We hebben daar dus mee genomen. Het is nu een drukke bende hier helaas nog geen foto`s. Zal straks even alles vertellen nu eerst even eten.

Jack en Dais schreef het onderwerp

14 februari 2011, 19:07

Zo hier even wat uit gegbreider verslag

daisy heeft 3 weken alleen gezeten toen is haar baasje overleden. Ze werdt wel 3x per dag los gelaten ze woonde op een erf. Ze is een schat alleen nog heel druk ja vindt ik ook niet gek als je 3 weken amper mensen hebt gezien. Aan de riem lopen is iets wat ze moet leren. We gaan volgende week even met haar DA. even nakijken en inenten wat dat is het laats gebeurd toen ze pup was. Maar zoals ik al zein dat is volgende week pas want ze is wat gestrest ze haart ook uit niet meer normaal de plukken vliegen hier door het huis. Jacky is helemaal doorgedraait dus ben bang dat het lange nacht wordt en ook de eerste paar dagen.
Zal zo even een foto plaatsen van onze nieuwe dame

Lisanne

14 februari 2011, 19:08 3 doggies

Toch fijn dat jullie het gaan proberen! :-D


Hanne baasje van Bonny

14 februari 2011, 19:14 3 doggies

Wat lief dat jullie het gaan proberen met haar .Wens jullie heel veel succes :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "morgen kijken " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^