Hondenforum mijn pup van 3 weken heeft steeds melk uit haar neus.

HondenForum > Voorbereiding (testen, spullen aanschaffen, dekreu zoeken) > mijn pup van 3 weken heeft steeds melk uit haar neus.

sonny (Gast)

mijn puppy van 2 weken oud verloor steeds melk uit haar neus.
Ze is morgen 3 weken en ik ben al meerdere keren deze week bij 2 verschillende dieren artsen geweest.
Har longen zijn schoon , maar ze heeft een antibiotica kuur 2 x daags 0,2 ml per dag.
Ze maakt een zagend geluid, haar neus zit verstopt en de melk blijft dus door dat ze het benauwd heeft steeds terug komen uit haar neus. (ik weet dat ze gulzig is, ze wil gewoon drinken , maar het lukt niet).
De dierenarts zei dat ik over moest gaan op pap, met puppymelk maak ik pap , met rijstebloem van bambix, maar ze doet haar bekkie niet open.
Ze heeft al zoveel keer in haar bekkie laten kijken en via een spuitje antibiotica moeten slikken , dat ze er niet meer intrapt om iets in haar bekkie te laten stoppn.
Is er iemand die hier ook ervaring mee heeft?

P.S. de pup komt nog stees in gewicht aan (vorige week viel ze alleen maar af), mondjes maat, terwijl haar 2 zusjes al 200 gram zwaarder zijn dan zij.

Dit onderwerp staat op slot. Je kunt niet reageren

honden page profiel Erika & Riley, Luna en BhodyErika & Riley, Luna en Bhodygoedgekeurde fokker

honden foto van Erika & Riley, Luna en Bhody
Waarom heeft ze AB gehad terwijl de DA niet weet wat er aan de hand is???

is er bloed geprikt?
foto van de longen gemaakt??
Geen open gehemlte??

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman

honden foto van corrie koopman
Ik zou het niet weten.Maar ik hoop dat er gauw een oplossing komt voor je.

honden page profiel Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en KwintAnnelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker

honden foto van Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwint
Ik denk inderdaad dat of de pup te gulzig drinkt of aan een open gehemelte. Heeft de DA hierop gecontroleerd? De opening kan ook heel ver naar achter liggen en is alleen voelbaar als hij met de vinger in de keel van de pup gaat! Als de pup verkouden zou zijn en de neus verstopt zit , vermoedt ik eerder dat de pup zich zou verslikken en de melk weer uit zijn bekje zou stromen! Vind het raar dat er AB gegeven wordt als er niet echt een reden voor is!

honden page profiel Angela en MichelAngela en Michel

honden foto van Angela en Michel
Slokdarmprobleem???

honden page profiel IslayIslay

honden foto van Islay
Het eerste wat ik aan denk is inderdaad een open gehemelte. Heeft je DA daar iets over gezegd?

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna
ik denk ook open gehemelte.dat had mijn buurjongen ook,en zijn eten kwam ook door zijn neus(rare vergelijking,ik weet het)

sonny (Gast)

De dierenarts heeft heel diep in de keel gevoeld en gekeken met zo'n apparaat met een lichtje waar ze mee in de oren kijken.
Ze heeft geen open gehemelte.
Ze had een luchtweg infectie werd er door de DA verteld, vandaar die AB.
Die heeft ze maandag gekregen en ik moet er tot zondag avond mee doorgaan, dus vanavond nog 1 keer en morgen 2 x.
Maandag belt de DA mij opom te vragen hoe het met de pup is??

Hij zei dat haar tong ook iets is opgezet aan de achterkant en dat dat wel overgaat als zij straks op de pap zit en op vaster voedsel, dan komt er geen melk meer uit haar neus.

Ik ben benieuwd (maar dat heb ik nog niet gevraagd) of het dan met water drinken niet precies hetzelfde gaat....weer uit haar neus??

Sonny (Gast)

Tussen haakjes , de pups zijn half chihuahua (vader van mijzelf) en half chihuahua/shitzu ook van mezelf.
De pups waren 6 dagen te vroeg (of vader is ons voorgeweest , wat wij niet wisten)
De pups wogen bij de geboorte....182 gram, de eerste en dat is ook de pup die ziekelijk is.
210 gram was de tweede pupen de derde was 205 gram en dat was best zwaar voor 2 kleine hondjes.(bedoel vander en moeder).
De eerste 2 weken stond mijn kleintje van 182 gram al voor op het middelste hondje qua gewicht.
Het ziekelijke puppy weegt nu evengoed nog 747 gram , de tweede pup 871 gram en de derde pup weegt 937 gram.

honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteamgoedgekeurde fokker

honden foto van het Moderatorteam
Topic is verhuist naar de fokhoek, omdat daar de fokkers zitten die misschien antwoord op je vraag hebben.
We wijzen je wel op de regels van foktopics.

Als je vraag beantwoord is zal het topic gesloten worden.

http://www.hondenpage.com/hondenforum/32665/let-op!!-nieuwe-regels-betreffende-het-plaatsen-van-topics-en-reacties-in-het-onderwerp-%22fokken%22.php

Dit onderwerp staat op slot. Je kunt niet reageren


Home | Registreren |