logeetje

6 reacties

esther

7 februari 2011, 13:49

dit weekend hebben we een logeetje gehad .....nou ja logeetje een boerboel van 8 maanden oud .
sinds een half jaartje heb ik met grote verdriet me maatje moeten in laten slapen ,dus zo nu en dan hebben we af en toe een loge van vrienden ,jeetje wat een bullebak ,wat een ..nou alles zeg maar ,met groot repect voor mensen die zo`n kanon in huis hebbben ,weet nu wel wat ik zelf niet wil en wel,super lief is hij trouwens alleen een heel klein beetje lomp hahahaha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "logeetje " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Japjes

7 februari 2011, 13:55 3 doggies

leuk een logee :-D

esther schreef het onderwerp

7 februari 2011, 13:58

@quinty

ja zeker ,altijd leuk een logee,maar liever toch een eigen hondje ,na de zomer willen we gaan kijken voor een nieuwe vriend :-)

corrie koopman

7 februari 2011, 14:10 3 doggies

Wat gezellig een logeetje.
Maar ik kan mij voorstellen dat je ook weer graag een eigen maatje wilt.

esther schreef het onderwerp

7 februari 2011, 17:51

@corrie




het gemis naar een eigen hond wordt steeds groter,zijn nu een beetje aan het rond kijken ,maar voor nu is dit best leuk alleen mogen de hondjes iets kleiner zijn zo`n boerboel zie je echt niet over het hoofd en vooral als hij denkt dat hij nog best op me schoot past hahaha

Uma & Joker

7 februari 2011, 17:53 3 doggies

Gezellig zeg! :-D
Heel veel plezier :-)

team Shadow

7 februari 2011, 17:59 3 doggies

wat leuk :-D ik vind het altijd super gezellig als er logeetjes zijn, heel veel plezier :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "logeetje " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^