Hoe leer je bijten in kleding af?

1 reactie

Jantine, Happy & Party

26 januari 2011, 13:13

Party heeft sinds een paar dagen een nieuwe gewoonte: in mijn broekspijpen/rokje/legging/sokken bijten om aandacht te krijgen. Aangezien ik vrij zuinig ben op mijn net nieuw aangeschafte garderobe (mijn oude kleren pasten niet meer en deze moeten bij voorkeur nog eventjes mee), levert dat heel wat ge-foei en ge-nee op. Maar hij luistert gewoon echt niet: vijf tellen later zie ik hem aan mijn beddensprei trekken!
Is dit ook gewoon een kwestie van: negeren, dan leert hij het wel af, of moet ik hier iets anders doen?
Graag tips!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe leer je bijten in kleding af?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

........... (gast)

26 januari 2011, 13:18

als de hond gaat bijten probeer haar dan te laten zitten, gaat de hond zitten beloon hem/haar. doe dit zodra en elke x als ie bijt, ook al kan je in het begin maar één stapje zetten. Hou dit even een tijdje vol en dan is het zo over..... :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe leer je bijten in kleding af?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^