Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum maltezer is terug (vervolg gaat Pruts dit leuk vinden)

HondenForum > Puppy > maltezer is terug (vervolg gaat Pruts dit leuk vinden)

honden page profiel VivianeViviane

honden foto van Viviane
het maltezertje een sukelaartje is twee jaar en heeft al 4 baasjes gehad,is terug.Ik dacht dat ze bij die mensen een gouden mandje gevonden had.Maar neen hoor.Hij is terug.Het beestje is getraumatiseerd,wijkt niet van mijn zijde,is bang van alles en nog wat.Met Pruts gaat het nu wel,zolang hij haar maar gerust laat.Hij had geen chip.Het is wel een schat van een hond,zo lief.Maar ik moet hem altijd de trappen op en af dragen woon op derde verdieping is wel lastig.Nu laat ik ze eerst maar weken op haar positieven komen,en dan terug een baasje zoeken,deze keer moet het dan wel iemand zijn die hem echt wil voor het leven.Dat heeft hij wel verdient.Kun je hem nog leren om de trappen op te gaan zelf of niet.

honden page profiel YmY en de bende van 7 (-1)YmY en de bende van 7 (-1) 3 doggies

honden foto van YmY en de bende van 7 (-1)
He verdorie, wat jammer!!
Waarom deden die mensen het beestje zo snel al weer weg?

honden page profiel Sky & HaileySky & Hailey 3 doggies

honden foto van Sky & Hailey
Wat sneu dat dat hij weer geen goed baasje heeft!
Trap leren lopen kan je m leren met voertjes, iets wat hij heel lekker vind, tree voor tree natuurlijk!

honden page profiel VivianeViviane

honden foto van Viviane
aan de bende,ze wilde dat de hond gechipt werd en gekapt eerst.Ze wou de chip niet op haar naam,kon ze nog alle kanten uit begrijp je.

honden page profiel VivianeViviane

honden foto van Viviane
natasja dat ga ik zeker proberen

honden page profiel EstherEsther 3 doggies

honden foto van Esther
Wat bedoel je met sukelaartje???? Heb je misschien een foto van hem/haar????

honden page profiel VivianeViviane

honden foto van Viviane
ik bedoel sukkelaar omdat jij al 4 baasjes heeft gehad,en nog maar 2 jaar is.Ik laat foto door mijn zoon plaatsen bij mijn fotos straks

honden page profiel YmY en de bende van 7 (-1)YmY en de bende van 7 (-1) 3 doggies

honden foto van YmY en de bende van 7 (-1)
Als het hondje nou leert om Pruts met rust te laten en leert om zelf trappen te lopen? Zou je hem/haar dan niet zelf willen/kunnen houden?

Is het een hij of een zij en wat is de naam eigenlijk?

honden page profiel *** Hanne & Bonny | Billy + & Bobby + ****** Hanne & Bonny | Billy + & Bobby + *** 3 doggies

honden foto van *** Hanne & Bonny | Billy + & Bobby + ***
Jammer dat mensen zo met dieren omgaan :'(
Maltezertjes zijn toch leuke hondjes .

honden page profiel sammysammy 3 doggies

honden foto van sammy
Ze zijn geweldig vind ik :-D

honden page profiel Ingrid en ThiboIngrid en Thibo 3 doggies

honden foto van Ingrid en Thibo
Och arme dat beestje,hopelijk krijgt het vlug een nieuw baasje.

honden page profiel viv  viv 3 doggies

honden foto van viv
Wat sneu voor het beestje best dat u er bent en hem kan opvangen

honden page profiel VivianeViviane

honden foto van Viviane
voorlopig blijft HIJ hier.Het is ook zo dat hij last heeft van verlatingsangst.Dus als ge buiten gaat huilt hij.Ik probeer het af te leren.Morgen gaat hij naar de kapper.Ik zal morgenavond fotos zetten op mijn profiel.Zijn naam is BO.

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman
Wat vind ik dit toch erg voor het hondje.Trappen lopen kun je hem nog wel leren.Op iedere tree een klein stukje koek leggen.Succes.
En ik hoop dat er nu gauw een lief thuis voor de hond wordt gevonden.

honden page profiel VivianeViviane

honden foto van Viviane
voorlopig blijft hij,Hij gaat alleen naar een goed baasje die hem voor het leven neemt.Morgen gaat hij naar de kapper.Bo is zijn naam.Ja hij is een lief beest.Morgenavond worden er voor en na fotos gezet.Hij heeft wel verlatingsangst.

honden page profiel UmaUma 3 doggies

honden foto van Uma
Wat sneu...

Wel fijn dat hij blijft voor nu :-)

Home | Registreren |