Spannende tijden...

239 reacties · pagina 6 van 8

Dan nog even m'n verslagje, zoals beloofd.

Gisteren zijn we dus naar onze fokker geweest, de laatste keer voordat de pups geboren worden.
Omdat we momenteel een oppashond (Shiva) hebben, dacht ik eerst dat het niet meer mogelijk was, maar ze vonden het prima als we haar meenamen.
Een hele ervaring, die trein! Shiva deed 't ongelooflijk goed, ze heeft de hele route naast me op de stoel gezeten (wel op een handdoekje, omdat meneer de conducteur daarom vroeg, haha).
Daar aangekomen, was het even rangorde bepalen, maar ze werd al gauw opgenomen in de roedel. En daar bleek ook dat ze een hele stabiele hond is, prachtig om te zien!

Maar, nu even over Flame natuurlijk. Waar een paar weken geleden nog bijna niks aan haar te zien was, is ze nu een soort "bijzettafeltje", hihi. Het is heel duidelijk te zien dat ze zwanger is. De fokker vertelde ook al dat ze op straat al commentaar hebben gehad: "Zo, die hond is dik!". Toen ze vertelden dat de hond zwanger was, was er ineens niks lelijks meer te bekennen aan de reactie, toen was het ineens "Oh, wat leuk, allemaal kleine beeeeeeeertjes!". Tsja...
De webcam is volledig geïnstalleerd door m'n vriend, de werpkist is af... dus ze zijn er helemaal klaar voor. :-D



Naar verwachting zullen de pups zaterdag of zondag geboren worden, zo spannend!
Vanzelfsprekend hou ik jullie op de hoogte. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Spannende tijden..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Annika • Balou † • Kyra

14 februari 2011, 20:24 3 doggies

Lief dat je mij dat persoonlijk wil laten weten Inge. :-D

En indd: wat een MEGA werpkist!
Ik duim met jullie mee. Super spannend! :-)

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

14 februari 2011, 20:32

@ Annika: Dat spreekt voor zich, je moet hier natuurlijk wel een keer komen puppyknuffelen zo halverwege mei ;-)

En het is inderdaad een ruime werpkist, maar dat moet ook. O-)

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

15 februari 2011, 11:00

@ Sandra: Lief dat je zo meeleeft!
Wij zijn hier echt de dagen aan het aftellen...
Bij onze fokker ziet iedereen 't positief in (wat betreft de geboorte van een pup voor ons), maar zelf wil ik eerst het verlossende woord hebben gehoord. O-)

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

17 februari 2011, 11:00

Nog maar een paar daagjes en dan weten we hopelijk meer...
Ik moet straks nog 3 uurtjes naar school en daarna heb ik weekend. En als ik me bedenk dat 't dit weekend allemaal gaat gebeuren, is dat zo'n raar idee... de spanning giert hier echt door 't huis. O-)

Janet & Boxersgoedgekeurde fokker

17 februari 2011, 11:40 3 doggies

Is zo leuk om het allemaal van zo dichtbij mee te maken :-D

Anita

17 februari 2011, 11:57 3 doggies

Dat wordt een spannend weekend Inge! :-)

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

18 februari 2011, 15:47

Update!

We hebben net de fokker gesproken, Flame ligt heel veel te slapen, haar temperatuur is nog altijd 37,6 graden.
Als de pups dit weekend niet geboren worden, is er voor maandag een afspraak gemaakt voor een keizersnede. Het wordt nu wel ontzettend spannend!!

sandra, elmo & denzel

18 februari 2011, 18:39 3 doggies

spannend zeg, laat FLAME maar lekker slapen, ze heeft dr energie nog zat nodig dit weekend!!!! wij denken aan jullie

Janet & Boxersgoedgekeurde fokker

18 februari 2011, 18:44 3 doggies

Nog even volhouden Inge ;-)
voor je het weet heb een een klein bolletje wol in je handen.... :-D

Alie, Kaleo & Haji

19 februari 2011, 10:48 3 doggies

Pff, wat een spanning! Hou je het nog een beetje vol?
Ik blijf duimen en hopen voor je!

Alie, Kaleo & Haji

19 februari 2011, 11:03 3 doggies

Hier gaat het beter :-) We zijn gister bij Kaleo wezen kijken, ze zaten nu met zn allen in een grote speciaal ingerichte speelschuur dus dat was eens stormloop van puppies toen we kwamen. Wat filmpjes en foto's gemaakt (moet ik nog even plaatsen). We hebben ze met meegenomen speeltjes laten klooien waar nu dus heerlijk de nestgeur aan zit. En wat een schik hadden die beestjes! Het was echt geweldig om te zien en mee te maken! Wat een stelletje donderstralen :-D
Van de week als het niet zo koud is tenminste, worden ze lekker losgelaten in de grote tuin.
De wetenschap dat het nog maar 1 weekje duurt, maakt het nu een stuk makkelijker. En gelukkig heb ik altijd een drukke week met de dames dus het zal nu wel heel snel gaan. Nog maar 1 week en dan heb ik mijn pupseflopsie in mijn armen!

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

19 februari 2011, 11:06

@ Alie: Ik vind het zoooooo leuk voor jullie! :-D Ben echt benieuwd naar de foto's!

En inderdaad een goed idee om speeltjes mee te nemen en daar zo de nestgeur in te laten trekken, gaan wij sowieso ook doen. Onze fokker koopt zelf een stel gastendoekjes, die ze in het nest legt, dus die krijgen we sowieso ook mee naar huis. :-D

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

19 februari 2011, 11:19

De fokker houdt vooral contact met iedereen via Facebook op dit moment, dus ik was stiekem al de hele tijd ongeduldig aan het wachten op een update... O-) En nu is die er!

Flsme's lichaamstemperatuur is nog altijd 37,6 graden, dus voor zover nog rustig. Ze ligt alleen heel de tijd in de aarde en voelt zich, volgens onze fokker, duidelijk niet helemaal "hip".
Er is dus een grote kans dat er vannacht wat gaat gebeuren!

Denk dus dat er voor ons niet veel slaap in zal zitten vannacht. O-)

Caroline & Atlas

19 februari 2011, 11:22 3 doggies

Wat is de naam v/d fokker of mag je dat niet zeggen? :-)
Succes, ik duim voor een teefje !

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

19 februari 2011, 11:29

@ Caroline: Op dit moment zet ik 'm hier liever niet te vaak neer, i.v.m. de privacy van de fokker (en het feit dat er tegenwoordig nog weleens pups gestolen worden...). Als je me een pm stuurt, geef ik 'm wel even door. :-)

Hieronder een foto van Flame, vanochtend gemaakt.
Heb zo'n medelijden met d'r...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Spannende tijden..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^