Kijk en bij mij waren al die studenten allemaal al van school getrapt, als je al zo stom bent om niet verder te kijken dan je neus lang is, ga dan maar voor de gemeente werken beetje perkjes schoffelen.
Kan zowiezo slecht tegen die instelling van de meeste mensen van mijn leeftijd en jonger, het staat maar te wachten tot het vanzelf gebeurd en geloofd alles wat er gezegd word zonder ook maar enigzins moeite te doen, mag hopen dat zo een nooit mijn dierenarts word, die kon dan nog wel eens flink op zijn muil gaan.
Maar mij maakt het niets uit wat ik voer, heb ook wel slangen gevoerd, die moesten levend voer muizen ratten en zelfs sommigen konijnen, tja de eerste keer is slik en de tweede keer ja beestje moet ook eten.