Mij is een rottweiler ook wel afgeraden... Er zijn zoveel vooroordelen over... Maar de rottweiler is altijd 'mijn' hond geweest... Nu heb ik Noa en het is een geweldige lieve schoothond! Haha! Heerlijk wat een schat!
Wanneer mensen alleen maar de verhalen uit het nieuws horen (bij de rottweiler althans), dan gaat het 99/100 keer over bijtincidenten en dat blijft hangen bij mensen. Mensen kennen het karakter van de hond niet en verdiepen zich er dan vaak ook niet in. Erg jammer is dat, want dan krijg je vaak van dat soort reacties.
Wanneer een bepaald ras jou aanspreekt en je gaat je erin verdiepen en je weet zeker dat je ervoor wilt gaan, zal het je lukken! Natuurlijk moet je niet hals over kop een hond aanschaffen omdat ie 'er wel leuk uitziet'. Als jij je er goed in verdiept en evt goed laat informeren, zie ik niet in waarom jij niet voor het ras zou kunnen/mogen gaan dat jou aanspreekt.
Succes met alles!




Erg spannend.
Ik heb dus helemaal geen haast. Ik hoop wel dit jaar na de vakantie, maar het kan ook maar zo begin volgend jaar worden. Het kan natuurlijk ook zijn dat het eerder op mijn pad komt, zoals met Bobby 9 jaar geleden. Ik verander ook nog te vaak. 
