testen bij mopshondjes

9 reacties

Jonne

31 december 2010, 09:55

Hoi allemaal,

mijn nicht wil een hondje opnemen in haar gezin. Haar keuze is gevallen op een mopshondje. Zelf weet ze niet heel veel af van honden e.d. en dus heeft ze mij ook om advies gevraagd.
Nu weet ik wel wat over honden maar natuurlijk niet specifiek over een mopshondje.
Mijn vraag is nu dan ook, welke testen worden er gedaan bij mopshondjes? En waar moeten we specifiek op letten?

Alvast bedankt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "testen bij mopshondjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

31 december 2010, 10:17 3 doggies

Je hebt de antwoorden al.Succes. :-)

Jonne schreef het onderwerp

31 december 2010, 10:21

ja dank je, maar ik kan hier juist niks nuttigs vinden... Misschien kijk ik er ook wel overheen??

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

31 december 2010, 10:25 3 doggies

Je moet alles goed doorlezen.
Alle dingen staan beschreven, maar dan wel tussen de teksten in.

Jonne schreef het onderwerp

31 december 2010, 10:35

Oke bedankt, ga ik die toch nog eens doorlezen want dan heb ik er net overheen gelezen O-)

Bertien & Senna

31 december 2010, 12:55 3 doggies

Op www.pugs.nl/forum staat ook super veel informatie over mopshonden, er zijn ook fokkers etc aanwezig op het forum! Maar ga wel naar een erkende fokker, er zijn veel zieke mopshondjes met veel (ernstige) aandoeningen.. Een hondje met stamboom geeft natuurlijk nog niet 100% garantie, maar die hebben als het goed is een hoop erfelijke aandoeningen wel uitgesloten..

Veel succes met je zoektocht!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "testen bij mopshondjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^