Hallo mede-forumleden,
Ik wil toch echt even een complimentje geven aan de mods hier en de (meeste) fokkers. Wow, wat getuigt deze fokhoek van kwaliteit! Vooral het initiatief om de regels aan te scherpen heb ik veel respect voor.
Het is een genot om de topics te lezen en te zien en mee te maken hoeveel passie, liefde, bedachtzaamheid en betrokkenheid er getoond worden tijdens het hele proces. Voor jullie is het niet even een kwestie van centjes incasseren en daar heb ik respect voor.
Zelf zou ik er niet aan beginnen en het is voor mij ook niet aan de orde. Mijn toekomstige Basenji pup wordt geholpen. Tenzij in overleg met de fokker zelf eruit komt dat de pup er bijzonder geschikt voor zou zijn voor het behoud van de Abotere bloedlijn. Maar, aangezien hij prachtige Abotere teefjes heeft en er net twee mooie Abotere reutjes bij zijn gekomen, is die kans vrijwel nihil! Dus, respect iedereen!



3 doggies





