Op 2 december 2001 is mijn hondje Terry geboren. Terry is een kruising cairn terrier. Terry was altijd al ziek,
ze heeft puppyschurft opgelopen waar ze nooit meer overheen gekomen is, verschillende onderzoeken, behandelingen, diagnosses maar geen resultaat...
uren gereden voor andere praktijken, andere artsen maar onze Terry is nooit genezen. desondanks was ze een wereldhondje!!
De laatste tijd lag ze veel in haar mand nog meer dan dat ze altijd al deed.. Ook merkte je dat ze minder begon te horen en te zien.
Een week geleden wou ze niet meer eten.. water drinken deed ze wel. Ze wou zelfs geen plakje worst meer! en wie Terry kent weet dat ze dol is op worst.
Op 6 december zijn we met Terry naar de DA geweest.
Diagnose: last van haar ogen, moeite met ademhalen, vocht in de buik en veel last van haar poten. Je zag aan Terry dat ze op was
Toen ik naar de DA met haar ging wist ik het ook wel diep van binnen, maar ik wou het niet zien, en ik wou het helemaal niet horen!!
Ik heb de dierenarts gevraagd om haar mening. Deze zij als ik haar behandel dan maak ik het draagbaar voor haar en doe je dit voor jezelf
je doet dit niet voor je hondje, want zeg nou eerlijk is dit voor haar nog leuk?!
Ik heb haar ogen laten behandelen en heb haar laten behandelen voor het vocht in haar buikje. En toen heb ik met haar afgesproken dat ik
der mee naar huis zou nemen om afscheid van haar te nemen, en de volgende dag zou ik bellen om een afspraak te maken om haar in te laten slapen.
De volgende dag belde ik de dierenarts op om een afspraak te maken, Terry lag al de hele tijd op de bank en was helemaal slap ook kon ze
niet meer lopen zonder dat ze steeds moest gaan liggen omdat ze moe was van een klein stukje
Toen ik tegen de dierenarts zei dat ik haar wou in laten slapen omdat het me zo pijn deed om haar zo te zien, sprong ze ineens overeind en keek me aan.
Op dat moment begon ik hevig te twijfelen en dacht ik bij mezelf doe ik hier wel goed aan? Tuurlijk deed ik der goed aan maar ik wou der gewoon niet kwijt!!
maar op dat moment zonk de moed me in de schoenen en heb ik de dierenarts gezegd later terug te bellen.
Me vader was in alle staten. ik heb gehuild, hem gesmeekt om me nog 1 extra dag te geven met het hondje wat o zo veel voor me betekend heeft!
Me vader zei Sabien we hebben Terry gekocht en toen we erachter kwamen dat ze altijd ziek zou blijven hebben we afgesproken haar alles te geven
wat ze nodig heeft om een gelukkig leven te hebben zonder pijn. Maar we hebben ook met elkaar afgesproken dat ze nooit mag lijden nooit!
en ik heb het gevoel dat ze lijdt en dat kan ik niet aanzien Sabine het spijt me heel erg maar we moeten haar laten gaan.
Ik heb Terry vastgepakt met haar geknuffeld en gezegd dat ze me meisje is dat ik haar ontzettend dankbaar ben voor de gelukkige leuke tijden die ik met haar
meegemaakt heb, Dat ik ontzettend veel van haar hou en dat ik hoop dat ze zelf ook gelukkig is geweest de jaren dat ze bij ons was. Ook heb ik haar gezegdt
dat het goed zo is, dat ze geen pijn mag lijden en dat ze mag gaan!
We hebben toen samen een afspraak gemaakt voor 8 December om haar in te laten slapen. Het was de bedoeling dat dit 7 december zou gebeuren maar omdat ik
het gesprek die middag afgekapt had, en wij later op de middag weer belde had ze net een spoedgeval.
Die laatste nacht dat ze bij ons zou zijn kon ik niet in slaap komen. Ik lag de hele nacht te draaien en te doen kreeg het ineens ontzettend warm. uiteindelijk
rond een uur of half 4 viel ik in slaap. Terry sliep bij me vader op bed. Om iets over 4 werdt ik wakker gemaakt door me vader ik wist het gelijk Terry was niet meer bij ons.
Ik wou Terry graag bij ons begraven, maar me broertje en vader vonden het een naar idee om haar zo onder de grond te stoppen zij wilden liever haar laten cremeren
en het as in een mooie urn doen. Zodat ze het gevoel hebben dat ze er nog is. Ik heb daar toen mee ingestemd.
Ik heb haar zelf met me vader naar het crematorium gebracht, hier is ze toen op een mooi plekje neergelegd waar we in alle rust afscheid konden nemen, we mochten haar as
de volgende dag ophalen. We moesten haar achterlaten bij het crematorium en dat brak me hart mijn lieve hondje daar zo alleen achterlaten. deed me zoveel verdriet.
niet wetend dat het ergste nog komen zal. De volgende dag ging ik alleen haar as ophalen en toen ik de Tijdelijke urn ( we hebben een urn besteld met een foto en tekst, deze is nog niet klaar)
mee kreeg was me hart niet alleen gebroken maar ook platgestampt. Mijn allerliefste hondje zat nu in een urn. Dit is zo'n naar idee.
Ik heb nu allerlei gemengde gevoelens: Ik was ontzettend bang voor de dag dat ik haar naar de dierenarts moest brengen om haar in te laten slapen, dus ik ben opgelucht dat ze in haar slaap overleden is.
Maar dat maakt het verdriet voor mij niet minder ik mis haar zo! Ook voel ik me ontzettend schuldig dat ik haar heb laten cremeren ondanks me broertje en vader dit graag wouden. Als ik er niet mee ingestemd
had was het niet gebeurd. Het was immers mijn hond, maar hun hebben net zoveel verdriet als ik dus kon ik geen nee zeggen op hun wens. Ik heb nu de hele tijd het beeld in me hoofd van mijn hond die in een
oven wordt gestopt en word verbrand en daarna in een pot gestopt wordt. Ik weet niet wat ik hiermee aan moet!!
Lieve Terry je hebt het beste in mij naar boven gebracht, de tijd die je met ons hebt doorgebracht is onvervangbaar!
We zullen je zo missen!



3 doggies
























