Ff Schrikken!

21 reacties

Anna

5 december 2010, 18:52

Hoi,

Ik moet even mijn verhaal kwijt hoor. Ik dacht namelijk altijd: wat kan er nou gebeuren met een kluifje??? Waarom mag een hond daar niet alleen mee zijn? Nou ik heb het meegemaakt. Milow krijgt alleen kluifjes als ik thuis ben. Hij zat dan al lekker een half uur te kluiven in ik zat achter de computer. Hij ligt lekker voor mijn voeten. Opeens staat veert hij overeind, alsof hij heel erg schrikt en kijkt me een beetje paniekerig aan (zo interpreteer ik dat). Hij begint rare soort van kokhalsbewegingen te maken, maar er komt niets uit, wij wordt steeds drukker. Ik denk oh nee...hij stikt! Ik pak hem vervolgens mij zijn halsband en sla een paar keer op zijn rug..borstkas (tja weet ik veel..). Geen resultaat. Toen ben ik maar met mijn hand in zijn bek gegaan en kon ik met veel moeite een stuk kluif (wat een zachte prop geworden was) uit keeltje halen. Pffff dat ging net goed zeg! Wat ben ik geschrokken! Als ik er niet bij was geweest, had dit wel heel anders af kunnen lopen!!!

Dus voor de mensen onder jullie die een hond wel eens alleen met kluifje laten: NIET DOEN!

Zo ff bijkomen...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ff Schrikken!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Romée

5 december 2010, 18:53

ik laat tacsi ook echt nooit alleen met een kluif,,
mijn moeder vind het onzin en zegt dat er niks fout gaat maar ik weet wel beter O-)

gelukkig kreeg je het er nog uit!

Gelukkig dat het goed is gekomen, zeg!

Ik heb Buddy ook nog nooit alleen gelaten met een kluif.
Heb het één keer meegemaakt dat hij achter een stok aanging en deze verkeerd in zijn bek terechtkwam, waardoor ik ook nog net op de tijd een stuk stok uit zijn keel heb kunnen verwijderen... vandaar dat ik nu heel erg voorzichtig ben.

T & T cockerduo

5 december 2010, 18:59

Je was er gelukkig nog snel bij. een ongelukje zit in een klein hoekje, zo zie je maar.

Japjes

5 december 2010, 19:02

pffffff zeker schrikken gelukkig was je thuis,daarom geef ik nooit kluifjes als ik er niet ben

Simone & Max

5 december 2010, 19:04

Jeetje, dat was schrikken zeg...

Ik doe het echt nooit.. 's nachts zijn alle botjes opgeborgen in de kast en 's ochtends komen ze weer te voorschijn, maar alleen als ik of mijn vriend in de woonkamer zijn...

Nadine goedgekeurde fokker

5 december 2010, 19:05

mijn hond was gek op bullepezen en kreeg dagelijks 1.
tot hij gulziger werd en het te snel inslok voor het voledig mals was gekouwd en er een aantal keer bijna in stikte.

nu krijgt hij er geen meer.
enel nog een varkensoor die eet hij rustig op.

Evelien & Midas

5 december 2010, 19:09

Jeetje wat heftig zeg
gelukkig is het nog goed afgelopen en was je er bij

Ik laat midas ook nooit alleen met een kluif. voel me er dan niet gerust bij

corrie koopman

5 december 2010, 19:10

Dat is zeker even schrikken.Maar goed dat je er bij was.
Ik geef ze ook maar geen kluifje meer.

Maria Shady & Ginger †

5 december 2010, 19:15

dat is schrikken ,ik gooi ook altijd bijna de helft weg ,want dat laatste stuk willen ze ook vaak net ff snel inslikken

Missy

5 december 2010, 19:26

Griezelige belevenis hoor. :'(

Daarom geef ik ze liever geen runderhuis kluifjes meer. Ik doe tegenwoordig gedroogde pensstaafjes. Dat is veiliger denk ik. O-)

Missy

5 december 2010, 19:27

moet natuurlijk zijn: Runderhuid kluifjes.......

Anmacknes

5 december 2010, 19:33

Goed gedaan Anna, ondanks je schrik hield je je koppie erbij knap hoor, ik was me van dit gevaar nog niet zo bewust, maar ik ben na het lezen van Jou verhaal wel om, kluifjes en botjes de kast in als ik de deur uit ga.

Heidi van der Lee

5 december 2010, 20:27

jeetje dat is zeker erg schikken, gelukkig dat je snel merkte dat er iets mis was met Milow.

Ik geef mijn hondjes alleen kleine kluifjes en of zachte runder of kip staafjes....en heel af en toe krijgen ze gedroogde pens staafjes.

Tanja

5 december 2010, 20:37

Jeetje dat is schrikken..maar goede reactie!!

Felien & Buddy

5 december 2010, 20:52

Oeeei!
geluk..
Buddy lieten we altijd met een kluifje alleen,
maar nu ik dit lees ook niet meer.
wat moet jij geschrokken zijn!

Alleen is het wel zo dat als wij niet thuis zijn Buddy niet eet van zijn kluifje, maarja dat kan zomaar anders worden.

*~ Izzy ~*

5 december 2010, 20:59

Ah dat herken ik helaas, daarom laat ik honden ook nooit alleen met een kluif :-).

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ff Schrikken!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^