Gelukkig mag dit niet, want wie heeft bepaald dat die mensen broodfokker zijn, vaak gaat dat door mond tot mond reclame, een klacht en een eventueel goede fokker word bestempeld als broodfokker.
Eigenlijk is dit met alles zo, stel dat we alle vuile was of vermoedens zullen verspreiden, wat zal het dan een haatdragende wereld worden, want ik ken heel wat mensen met een strafblad, of een BKR registratie, wil dat zeggen dat al die mensen criminelen of wanbetalers zijn.
Of wat te denken aan al die mensen die een bekeuring hebben door te hard rijden, zijn dat allemaal snelheidsduivels, of zullen we ook maar een lijst maken van alle mensen die vreemd gaan en dat verspreiden op het internet, want stel dat iemand met zo´n man of vrouw gaat, want die zijn toch niet trouw.
Iemand is bij mij pas een broodfokker als een rechter hem heeft veroordeeld dat hij slecht voor zijn dieren en ze volledig uitbuit, en niet door een lijstje waar iedereen wat aan toe kan voegen op het internet.
Want ik kan ook wel een hele lijst maken en op internet zetten van dit is een broodfokker dat is een broodfokker en blablabla en dan geloofd iedereen het.
Je mag mensen waarschuwen van joh vraag hierom daarom en hoe zien de honden eruit.
Maar mensen zwart maken lekker schijnheilig, nee vind dat ze dat nog harder mogen aanpakken, smaad en laster vind ik het meest lage van de samenleving.